כרמלה מנשה

כרמלה מנשה

איך אני יכול ליצור קשר עם קרמלה מנשה???

תקשיב לתוכנית שלה

שם מפורסם הטלפון
או שתתקשר לתחנה ממנהה היא משדת ותבר

כרמלה מנשה.

איפה היא משדרת???
ומתי???

תרשום בגוגל כרמלה מנשה טלפון ותקבל.

איך הצבא מתעלל בחיליו לא יאמן

הבן שלי כבר שלושה חודשים חייל לא יאמן מה הוא עובר בגדוד לביא בו הוא נמצא בטירונות מי יכול לעזור לי..שלחתי תלונות לתלונות הציבור חוף מיחצנות וטייוח של הדברים לא קבלתי כלום........הצבא לא מודה בטעיות שלו וממשיך לעשות טעויות אודה לככם באם תפנו אותי למשהו בתקשורת שיעשה עם זה משהו..
ואז אולי משהו יתעורר בצבא.........

מה הוא עובר שם?

תפרטי יותר את הדברים שמעוללים לו שם.. במידה והדברים לא ראויים עפ"י פקודות הצבא ניתן להגיש קבילה

לכבוד כרמלה! בתי חולה מהצ´´ל. היא לא יחידה. האם א

0547894037

לכבוד כרמלה! בתי חולה מהצ´´ל. היא לא יחידה. האם את יכולה לנסות לעזו, נייד שלי 0547-894-037 . תודה. לכבוג. נדז´דה

צבא

תתקשרי אלי יש לי סיפור

052466679

צבא

תתקשרי אלי יש לי סיפור

052466679

צבא

תתקשרי אלי יש לי סיפור

052466679

חוב לביטוח לאומי בתקופת הקדצ

שלום רב הינני התודעית בקדצ ,בתקופת הלימודים ביטוח לאומי שלך לי מכתבים לתשלום,מהצבא שלחו לי אישור שאני לא אמורה בפרוש לשלם להם לי לפי חוק,מכתב עבור המוסד ביטוח לאומי,ביטוח לאומי דחה את המכתב והבקשה ושהם לא מכירים את זה,שאני אמורה לשלם להם בכול זאת ,עכשו נכנסתי לקבע,מה אני עושה? אנה מימך תצרי איתי קשר בדחיפות בטלפון 0543006117

צבא

תיתקשרי אלי דחופ בעניין שיבוצ של הבו שלי למרות אשורים רפואיים שלו

צבא

טלפון נייד 0502241918

"הפנים היפות של חטיבת כפיר"

ברצוני לחשוף סיפור מזעזע בו מפקד כיתה ומפקדיו מתעללים בחייל ובזכויותיו רק כי "לא בא להם טוב בעין". החייל נפצע במהלך טקס השבעה בבסיס, במקום לא נכח רכב פינוי וגם לא רופא יחידה שיעניק הפניה למיון החייל התפנה עצמאית לאחר שבוע מנוחה ביקש המפקד למרות אישור המנוחה מהחייל לחזור לבסיס בטענה שרופא היחידה רוצה לבדוק ולאשר את הג' שניתנו לו, מיותר לציין שהחייל הגיע לבסיס ודברי המפקד התור לרופא נדחה עד להודעה חדשה. בנתיים הורה המפקד לחייל לעלות על ב' ולרדת לשטח עם שאר החיילים כשהחייל הסביר כי עליו לנוח העלה המפקד את החייל למשפט על סירוב פקודה ושלח אותו ל14 יום כלא. רק התערבות הוריו שאיימו בתביעה נדחה העונש והחייל זכה להפניה לתל השומר.

כרמלה מנשה

למה קשה להשיג אותה

.

זה לא המחדל היחיד שקורה בצבא, יש מדי יום מחדלים שקורים כל יום בצבא, זה צבא הגנה למחדלים. משבצים חיילים בתפקיד שאינו מתאים להם מבחינה בריאותית, שהחייל בא לדבר עם המפקד המפקד מעיף אותו מהמשרד כאילו הוא זבל ומתעלם מבקשותיו, עושים טובה שנותנים לך יום חופש למרות שמגיע לך, ושלא נדבר גם על איזה מיטות יושנים: מיטות לא בטיחותיות בכלל ועוד שניה הולכות להתפרק, ושאפשר ליפול מהם ולשבור את הראש, או הרגל.
כל הצבא כולו הוא מחדלים, ומי שסובל מהמחדלים האלו זה החיילים, בגלל זה ורק בגלל זה והיחס שנותנים לחיילים, אנשים אינם רוצים להתגייס ובצדק. כל הבירוקרטיה הצבאית שערוריה, שאת אומרת לשלישות שאת צריכה לחתום על טופס מתוקף המחויבות שלך כחיילת הצבא ידע על מה את מדברת, אבל ברגע שזה טופס שקשור לזכויות שלך, לא ידעו מה זה הטופס הזה, וגם לא ירצו לתת לך את הטופס. בקיצור, מחדלים.

שיבוץ בצה"ל

כל כך רציתי להגיע באופן ישיר לגב' כרמלה מנשה.
יש לבני בעיה קשה מאוד טרם התחייל לצה"ל.
לציין שיש לי בן אחד , שמיועד לגיוס קרבי בצה"ל , כבר בהיותו בגיל 14 ידע שישרת בקומנדו הימי, עבר קורס צלילה והכשיר עצמו ליעד, לצערי וצערו לא עבר את הגיבוש ,והחליט שממשיך משם ליחידת סנפיר חיל הים, כשהגיע לגיבוש ב-11.13 ביקשו ממנו לחתום על טופס שלכאורה אם לא יחתום לא יוכל להגיע ליעד בו רצה.
כמובן שחתם על המסמך שנדרש עבר את הגיבוש ושוב נשלח אליו גיבוש נוסף ב-1.14 לפי טענתם זהו הגיבוש האחרון להגיע ליעד הנכסף.
בני התבשר רק במהלך חודש 02.14 רק לאחר פנייתנו כי בעצם לא עבר את הגיבוש, ואם זאת לא יוכל להשתבץ בחייל אחר רק בחיל הים.
האם זהו "אונס" טרם התחייל בני ומאלצים אותו להתגייס לחיל הים ולא בתחום שרצה?
מה זה הצבא שלנו....
בני רוצה לשרת את המדינה שלנו כלוחם ובבדיקה תוכלו למצוא את כישוריו.
אבקש באופן מידי את דעתכם בדבר ומפה לצאת לצעקה גדולה לכל הנוגעים בדבר.
תודה, רונית-052-3647152

תשובה - עורך דין צבאי עידן פסח

רונית שלום רב,
שוחחנו טלפונית על עניינך. מקווה שההסברים שקיבלת סיפקו אותך.

* למידע נוסף, בירורים ו/או קבלת מענה טלפוני מעורך דין המתמחה בדין הצבאי, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-5288580 או 03-5288570.
הוספת תגובה חדשה

שם מלא:*
כותרת:*

תוכן התגובה: