• בית
  • עבירות אלימות בצבא

כל הפוסטים בעבירות אלימות בצבא

גזר הדין בתיק האקונומיקה

הנאשם, רס"ל ס.ח., הורשע על פי הודאתו על כך שביום 28.10.2012 במהלך ויכוח שנתגלע בינו לבין המתלוננת, סמ"ר ק.ד., נטל משירותי

קרא עוד ←

אלימות כלפי ממלא תפקיד - זיכוי - פסיקה נבחרת

בית הדין הצבאי לערעורים הותיר על כנו זיכוי מחמת הספק של נאשם שהואשם בתקיפת מד"כ בכלא 4 לאחר שזיהה אותו בנסיבות אזרחיות כמד"כ שפיקד עליו בכלא 4.

קרא עוד ←

פציעה בנסיבות מחמירות - 30 ימי מאסר בפועל והורדה לדרגת טור´ - פסיקה נבחרת

בית הדין הצבאי לערעורים החמיר בעונשו של נגד בקבע אשר הורשע בתקיפת פלשתיני במחסום.

קרא עוד ←

אלימות כלפי חייל - עונש מאסר בפועל בן 3 חודשים - פסיקה נבחרת

בית הדין הצבאי לערעורים החמיר בעונש המאסר המותנה של חייל אשר הורשע בבית הדין המחוזי לפי הודאתו בעברות שעניינן אלימות כלפי חייל, לפי סעיף 61 לחוק השיפוט הצבאי, התשט"ו-1955, פציעה בנסיבות מחמירות, לפי סעיפים 334 ו-335(א)(1) לחוק העונשין, התשל"ז-1977, ואיומים, לפי סעיף 192 לחוק העונשין. בית הדין גזר על הנאשם עונש מאסר של 3 חודשים בפועל, חמישה חודשים על תנאי למשך שנתיים והורדה לדרגת טור´.

קרא עוד ←

כניסה לשטח מסוגר וניסיון לתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות - שישה חודשי מאסר בפועל - פסיקה נבחרת

בית הדין הצבאי לערעורים החמיר בעונשו של חייל אשר הורשע על פי הודאתו, בעברה של כניסה לשטח מסוגר, לפי תקנה 125 ותקנה 69 לתקנות ההגנה (שעת חירום), 1945, בעברה של ניסיון לתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות, לפי סעיף 274(2) וסעיף 25 לחוק העונשין, תשל"ז-1977, ובעברה של העלבת עובד הציבור, לפי סעיף 288 לחוק העונשין. בית הדין קבע כי החייל ירצה עונש של שישה חודשי מאסר בפועל.

קרא עוד ←

אלימות כלפי חייל - 5 חודשי מאסר בפועל - פסיקה נבחרת

בית הדין הצבאי לערעורים אישר עונש מאסר בן חמישה חודשי מאסר בפועל אשר הוטל על חייל בשל עבירה של אלימות כלפי חייל.

קרא עוד ←

בית הדין הצבאי לערעורים אישר - הסמל בגולני המיוצג על ידי משרדנו שוחרר למעצר פתוח

מבזק: בימים האחרונים התפרסמה פרשייה לפיה סמל בגולני התעלל לכאורה, בחיילים ביחידה. הסמל, המיוצג על ידי משרדנו, שוחרר היום למעצר פתוח. עדכון (26.8.2007) - בית הדין לערעורים אישר את השחרור!

קרא עוד ←