03-528-8580 טלפון
דיונים בנושא משפט צבאי

אי הגעה למילואים בעקבות מחלה

כותב תוכן
סתיו
Avatar

שלום, בבוקר שבו צריך להתייצב למילואים של כמה ימים ומרגישים זוועה (קרה לי) והרופא שלי מביא לי באותו בוקר חופשת מחלה, האם חוץ מלשלוח את האישור מחלה לקצינת קישור צריך לעשות משהוא? והאם לצבא יש סמכות לזמן אותי בכל זאת או לדרוש ממני שלמרות שאני עם חום וחולה אני הגיע למרפאה צבאית כדי להיבדק ע"י רופא צבאי?

תודה


צוות המשרד
Avatar
:אשכולות

סתיו שלום,

כן, רופא היחידה רשאי לזמן אותך לבדיקה משל עצמו. אישור של רופא המשפחה אינו מספיק לביטול המילואים.


סתיו
Avatar

שלום, אם אני מודיע על כך בערב לפני, ואני מאוד חולה, ואני לא יכול להגיע (מין הסתם לעיר אחרת), ואין מי שיסיע אותי (אין רכב במשפחה)האם איך בדיוק הוא יכול לכפות עלי להגיע לבדיקה לפני שהמצב שלי יאפשר זאת – ומה קורה אם הוא אומר לי תבוא לבדיקה, ואני לא יכול לקום מהמיטה, ועם כל הכבוד לרופא הצבאי אני לא אסכן את הבריאות שלי, ואני אגיד שאני לא מגיע עד שאני לא הרגיש לפחות קצת יותר טוב? מה הם יכולים לעשות?

בנוסף – האם זה וודאי שאם אני חולה ושולח אישור מחלה הם יעשו מזה סיפור ויזמנו אותי לרופא צבאי, או שהם גם יכולים לקבל את האישור מחלה וזהו?

תודה


אורח
Avatar

במקרה שאתה חש ברע במצב קריטי שמונע ממך לקום מהמיטה והצבא לא מוכן לקבל זאת אני פונה ישר אל עורך דין צבאי שיסדר את המצב הזה, קשה מאוד להתנהל מול המערכת הצבאית שתמיד בטוחה שמנסים לרמות אותה.הוסף תגובה מהירה

גלילה לראש העמוד