בית  »     »   אי הגעה למילואים בעקבות מחלה

אי הגעה למילואים בעקבות מחלה

סתיו | 18/01/2015 |
שלום, בבוקר שבו צריך להתייצב למילואים של כמה ימים ומרגישים זוועה (קרה לי) והרופא שלי מביא לי באותו בוקר חופשת מחלה, האם חוץ מלשלוח את האישור מחלה לקצינת קישור צריך לעשות משהוא? והאם לצבא יש סמכות לזמן אותי בכל זאת או לדרוש ממני שלמרות שאני עם חום וחולה אני הגיע למרפאה צבאית כדי להיבדק ע"י רופא צבאי? תודה
אורח19/01/2015 בשעה 09:49

סתיו שלום,

כן, רופא היחידה רשאי לזמן אותך לבדיקה משל עצמו. אישור של רופא המשפחה אינו מספיק לביטול המילואים.

סתיו20/01/2015 בשעה 00:59

שלום, אם אני מודיע על כך בערב לפני, ואני מאוד חולה, ואני לא יכול להגיע (מין הסתם לעיר אחרת), ואין מי שיסיע אותי (אין רכב במשפחה)האם איך בדיוק הוא יכול לכפות עלי להגיע לבדיקה לפני שהמצב שלי יאפשר זאת – ומה קורה אם הוא אומר לי תבוא לבדיקה, ואני לא יכול לקום מהמיטה, ועם כל הכבוד לרופא הצבאי אני לא אסכן את הבריאות שלי, ואני אגיד שאני לא מגיע עד שאני לא הרגיש לפחות קצת יותר טוב? מה הם יכולים לעשות?

בנוסף – האם זה וודאי שאם אני חולה ושולח אישור מחלה הם יעשו מזה סיפור ויזמנו אותי לרופא צבאי, או שהם גם יכולים לקבל את האישור מחלה וזהו?

תודה

אורח21/04/2015 בשעה 14:30

במקרה שאתה חש ברע במצב קריטי שמונע ממך לקום מהמיטה והצבא לא מוכן לקבל זאת אני פונה ישר אל עורך דין צבאי שיסדר את המצב הזה, קשה מאוד להתנהל מול המערכת הצבאית שתמיד בטוחה שמנסים לרמות אותה.

השארת תגובה

0 thoughts on “אי הגעה למילואים בעקבות מחלה

Leave a Message