בית  »     »   אני חוזר בהודעה אחרונה ומפורטת כהלכ

אני חוזר בהודעה אחרונה ומפורטת כהלכ

יגל | 08/07/2007 |
אני בן 23 כיום קיבלתי פטור בגיל 19 הסיבה שרשום שם היא : על ידי פי חוק והפרופיל שלי היה 64 כאשר קיבלתי פטור זה השאלה שלי היום אני רוצה להתגייס לצבא או להתנדב כפי שרשמתה שירות של שנה וחצי כהתנדבות השאלה שלי היא אם אני אקבל תעודה של שחרור של צה´ל כחייל רגיל או כמתנדב ואם זה ישפיע למה אני צריך את זה לעבודה כלשהי בעתיד ! ועוד שאלה אם אני יכול להעלות פרופיל איך אני עושה את כל הצעדים האלה ! ! ! ללכת ללשכת גיוס או לבקום ! ויש מצב שהם לא יאפשרו לי להתגייס בגלל גילי למה שמעתי שיש כאלה בני 30 שהתגייסו לצבא ועשו טירונות עם בני 18 מחבר שלי שמעתי את זה כי הוא בצבא כיום ! אני מאוד מקווה לתשובה יותר מפורטת ועמוקה לגבי המקרה שלי תודה רבה לכם וערב מצויין ! וסליחה
יוני08/07/2007 בשעה 23:34

בוא´נה אחי בישביל לידחות מילואים בכמה ימים זה סיפור מההפטרה אז אתה מדבר על לחזור מפרופיל 21 ניראה לי עד שיאשרו לך את זה אתה תהיה כבר בן 32 עם שני ילדים אבל בהצלחה בכל זאת תיתקשר לקצין העיר ותברר

מתן גרוס- צוות המשרד09/07/2007 בשעה 10:46

אם אכן יקבלו אותך כמתנדב לתקופה של 18 חודשים, ולא ניתן לדעת את הסיכויים לכך, בתעודת השחרור יירשם ששירתת לתקופה של 18 חודשים בלבד ולא שירות מלא.
מן הסתם שמי שיראה את תעודת השחרור ייתכן וישאל אותך מדוע שירתת רק 18 חודשים. את ההסבר אתה תצטרך לנפק (תוכל להגיד שהיית מתנדב או שלא להגיד – זו זכותך).
כעקרון בשביל להעלות את הפרופיל קודם כל תצטרך לקבל אישור שאתה מתגייס מחדש. אף אחד לא ידון בפרופיל שלך בלי לדעת שאתה הולך להתגייס לאחר מכן.

בכל מקרה, כפי שציינתי לך כבר מספר פעמים בימים האחרונים, הכתובת שלך לפניות בכל הנושאים הללו היא לשכת הגיוס.

אם אתה חושב שאתה רוצה ייעוץ פרטני אולי כדאי שתפנה ותקבע פגישה עם עו"ד פרטי שמתמחה בנושאים הללו.

השארת תגובה

0 thoughts on “אני חוזר בהודעה אחרונה ומפורטת כהלכ

Leave a Message