בית  »     »   אשמה על שקרים

אשמה על שקרים

אסף בן זכאי | 02/11/2013 |
לפני כחודשים פרקתי את הכתף במהלך קורס מסוים, במהלך הקורס הסתרתי את הפריקה ולא התוודאתי בפני אף אחד. במהלך הקורס כל תנועה שלישית שלי הייתי פורק אותה שוב ומחזיר עצמאית. סימתי את הקורס כמה שיכלתי בלי שידעו. לקראת סוף הקורס הרגשתי שאני מתמוטט מכאבים ולא יכול להמשיך כך. בחופשה שהיתי בבית אני ואבי סיעדנו לבית ובהמלך עבודה נפלתי ונכבלתי בכתף ופרקתי אותה שוב . מיד הופנתי למיון בגלל רמת הסבל והנזק וכמות הפעמים שזה קרה . במיום ציוני שיש חשש לפריקה ומספר ימי ג׳ בבית. במשך תקופה לא קצרה אני עם יד מקובעת לגוף ובחששות שזה יקרא שוב. אני חייל לוחם ולכן המשמעת היא חריפה והטענה שלי מול המערכת נשמעת דיקרית ולא מאמינים לי עם זה הרופא שמזלזל עד למפ שקורא לי שקרן . אני נמצא בהליכים רפואיים שלא מספקעם אותי ואני מרגיש ויודע שככל שעובר הזמן נגרם לי יותר נזק! מה עלי לעשות?
יקר02/11/2013 בשעה 16:48

דאג להצטייד בחוות דעת פרטית של רופא מומחה בתחום עדיף רופא שמתפקד כמנהל מרפאה ו/או מחלקה באחד מבתי החולים בארץ ומקבל באופן פרטי.

ממליץ שאחד ההורים יברר במוקד הטלפוני של קופת החולים אליה שייכים מי הרופאים בתחום שמופיעים ברשימת ההסדר או ההחזר
רשמו השמות בדקו באנטרנט קצת יותר על הרופא תבחרו קבעו פגישה ומכאן תתנהל לפי הוראות הרופא שלך מול רופא היחידה ( כדי לשלוח העתקים גם
למוקד פר"ח ולשכת קרפ"ר

עוד אפשרות שההורים התקשרו למשרד פניות הציבור בלשכת הרמטכ"ל (לא לקפ"צ קצינת פניות הציבור לדעתי זה בזבוז זמן)
בהצלחה.

אורח04/11/2013 בשעה 18:54

ההמלצות הנ"ל אכן יכולות להועיל. באופן כללי – חייל זכאי למלוא הטיפול הרפואי הנדרש בעניינו. לא ממש ברור מהודעתך היכן הבעיה בדיוק ? האם אינך מקבל טיפול כראוי ? היכן הבעיה ?

השארת תגובה

0 thoughts on “אשמה על שקרים

Leave a Message