בית  »     »   ביקור רופא

ביקור רופא

טירון | 09/01/2015 |
נוהל חדש אצלנו חובה לעדכן את המפקד על כך שאני רוצה ללכת לביקור רופא ויש לו את הזכות לאסור על כך ולומר לך להגיע לבסיס ולראות רופא בבסיס האם זה חוקי ???
חייל10/01/2015 בשעה 21:47

אצלי בבסיס המפקד גם דרש את זה אבל אז אחד החיילים האחרים שהוא גם המפקד שלו הלך עם זה לסגן מפקד היחידה אצלנו והסגן פשוט אמר שזה לא נכון ואנחנו זכאים לגשת לביקורופא בזמננו בבית מתי שנרצה ואז המפקד שניסה לכפות את זה פשוט ירד מעניין והפסיק להציק

אורח15/02/2015 בשעה 08:59

רק אציין לפני שאני אמא של טירון,

לא יודעת לגבי האם מותר לו לבקש ממך לחזור לבסיס, אך יודעת בוודאות שבמידה ושזה נכון, ואתה מבקש מסדר חולים, הם מחויבים לתת לך לראות כל גורם רפואי(חופ״ל,חובש,רופא) תוך 24 שעות. זה עפ״י פקודת מטכל 61.0104 סעיף 13. אלא אם כן רופא היחידה דחה את מסדר החולים, דבר החייב להיות מצויין.

השארת תגובה

0 thoughts on “ביקור רופא

Leave a Message