בית  »     »   בקשר לוועדה חוזרת

בקשר לוועדה חוזרת

חסוי | 29/06/2007 |
שלום אני השתחררתי לפני חודשים על אי התאמה ואני חושבת שזה לא בצדק בגלל שתפרו לי תיק ואני רוצה וועדה חוזרת אתה יכול להגיד לי מה הסיכויים ומה אתה אומר על זה? הינה המכתב: לכבוד מפקד הבקום שלום רב בתאריך: 19/8/07השתחררתי מצה"ל עקב אי התאמה בעבר פניתי במכתב על מנת לשקול את שיחרורי ועכשיו אני פונה אלייך לא כי אני רוצה לחזור לשרת אלא בגלל מיקרה שקרה 4 חודשים לפני שיחרורי שלא קשור אלי ושאני רוצה שיעשה דיון/וועדה מחדש ולא כמו שהיה בוועדה אלא דיון/וועדה איתי ואם החיילת (שרית אידלמן) והחיילת (מזית) שכל מה שקרה שם זה בניהם ולא קשור אלי ואם אפשר גם עירוב מפקדים יש ביידי מייל אשר המפקד של מזית הוציא אשר בו כתוב בעיקר עלי והכול שקרים עקב עבר שהיה לי שם ואני לא חושבת שצריך לסמוך ישר על מה שכתוב אלא להאמין גם לבן אדם אני חושבת שזכותי לבקש בקשה זו מפני שבגלל עבר שהיה שם וקיבלתי עליו עונש מחבוש זה לא פייר להלביש עלי את התיק הזה שבלי לברר יש חושבים שהלכתי לסגור חשבון מה שלא נכון אני מציינת כי בעבר קיבלתי אזהרה לא להתקרב לאותה חיילת שאיתה היה תקרית ומאז לא היה לי שום מגע כך שאני גם לא הלכתי לסגור שםום חשבון אלא לבקר ידיד בשם(מקס) ולסיום אני רק רוצה להגיד שאני בתור חיילת ששירתתי בצה"ל עצוב שבצא תופרים תיקים מבלי לברר וישר מאנישים ואני לא מדברת רק על להוציא מהצבא
מישהו29/06/2007 בשעה 02:46

ולמה את מתכוונת.

חסוי29/06/2007 בשעה 03:07

אני רוצה שהאמת תצא לאור
אני לא רוצה לחזור לשרת אלא שיעשו מחדש בוועדה בירור מה שלא יהיה
כי אותה נשארה לשרת ועד עכשיו מנסה להוכיח עד כמה שרק אני אשמה והיא הטובה
אז אני רוצה שהאמת תצא לאור
הבנת?

נופר29/06/2007 בשעה 07:27

גם לי היה סיפור של חוסר צדק בצבא רק ה שאני עשיתי עבודה יסודית ורק בגלל שעשיתי עבודה יסודית הצלחתי לנצח את הצבא:

1) ביקשתי חומר על פי חוק חופש המידע מכול צה"ל (צה"ל חייב לתת לך את כל החומר ) , צה"ל שלח לי מאות מסמכים ומהמסכים שצה"ל שלח לי גיליתי שהמפקדים בכירים פשוט תפרו לי תיק . ממליצה לך לשלוח פקסים לכול צה"ל ולבקש את כל החומר על פי חוק חופש המידע . שולחת לך את החוק.
חוק חופש המידע . אזרחית יקרה,
בשנת 1998 חוקק בישראל חוק חופש המידע. בתאריך 31/12/2000 הוחל חוק חופש המידע על צבא ההגנה לישראל החוק מכיר בזכותם של אזרחי ותושבי ישראל לקבל מידע מרשויות ציבוריות בכלל ומצה"ל בפרט. קבלת מידע מרשויות ציבוריות תעניק לאזרח את היכולת להגיע לתשובות והחלטות איכותיות יותר הנוגעות אליו אישית או לציבור הרחב. חוק חופש המידע מסדיר את אופן קבלת המידע מהרשויות הציבוריות.

2) לקחתי מכשיר הקלטה התקשרתי לכל מי שניסה לתפור לי תיק והקלטתי את כל השיחות . ממליצה לך להתקשר לבקו"ם ולמפקדים שלך (אל תומרי להם שאת מקליטה אותם , וזה חוקי את יכולה לשאול עו"ד , מותר לך להקליט כל שיחה שאת משתתפת בה , אסור לך להקליט שיחות שאת לא חלק מהם) ופשוט תשאלי אותם את השאלות שאת רוצה לשאול .

אספתי המון חומר והגשתי תלונה מסודרת למצ"ח .

בהצלחה

נופר

נ.ב
תיקחי בחשבון שיש לך מלחמה ארוכה וקשה כי את נלחמת מול צבא לא צודק , אבל את תנצחי בסוף , לי לקח כשנתיים לנצח את הצבא אבל היה שווה כי אני צודקת והרגשה כיום היא הדירה כי ניצחתי .

מתן גרוס- צוות המשרד29/06/2007 בשעה 08:18

ראשית, כפי שעניתי לך בעבר –
אינני מאמין שלמכתב הזה ישנו סיכוי רב לעזור לך בחזרתך לשירות.
הסיבה לכך הינה שועדת התאמה בדרך כלל לא מתכנסת עקב מעשה אחד ויחיד של חייל אלא לרוב בגלל התנהגות חוזרת ונשנית שלדעת המפקדים אינה ראויה לחייל בצה"ל.
לכן גם אם המעשה הזה לא ייוחס אלייך כנראה שהתנהגותך עד למקרה זה גם תרמה להחלטה של המפקדים, הועדה ומפקד הבקו"ם בנוגע לשחרורך משירות.

שנית – ועדת התאמה אינה הליך שיפוטי ולא דנים שם באשמת חיילים בעבירותפשעים וכדומה.
לשם כך ישנו הליך דין משמעתי, בתי דין צבאיים וכו´.

השארת תגובה

0 thoughts on “בקשר לוועדה חוזרת

Leave a Message