בית  »     »   בקשר לנפקדות, וזה דחוף

בקשר לנפקדות, וזה דחוף

עידן | 01/05/2005 |
אני התגייסתי ב29 במרץ למודיעין שדה, הגעתי לבסיס בהל"צ לאחר כשבוע מיום הגיוס, וראיתי משקי"ת ת"ש והסברתי לה את כל הבעיות שיש לי והבאתי לה מסמכים בקשר לזה. כבר עבר חודש מאז ועדיין לא התקבלה תשובה בקשר לכך. אני נמצא בדיכאון בבסיס ואני לא ישן ולא אוכל. יצאתי הביתה ביום שישי, ואני לא מסוגל לחזור לבסיס עקב הבעיות שיש לי ועקב זה שאני לא מסוגל לחזור לשם ולהכנס למצב של דיכאון. כל מה שאני רוצה זה להיות כל"ב וג´ובניק. אם אני אדפוק נפקדות זה יעזור לי? אני באמת צריך תשובה כנה.
עו"ד זאב פישר01/05/2005 בשעה 20:36

עידן שלום,

לא. נפקדות לא תעזור לך. בסופה תיענש ותישאר באותו מקום.

אשר לעריקות – ייתכן שעריקות תביא לשינוי שיבוץ בסופו של דבר, אך זוהי דרך רוויית ייסורים. האם הגשת טופס 55? האם פנית לכל הגורמים אליהם ניתן לפנות?

כאשר יש בעיות ת"ש מוצדקות, לעתים קרובות אפשר לצאת מהבסיס בדרכים המקובלות, ואם לא, אז בדרכים המקובלות בסיוע עו"ד.

בברכה,
עו"ד זאב פישר.

עידן01/05/2005 בשעה 20:46

ניסיתי לעשות כל מה שאפשר: פניתי לקב"ן (דחה כל מה שביקשתי ואמרתי לו, ואמר לי לחזור אליו רק עוד חודש), פניתי למש"קית ת"ש (כבר שלושה שבועות לא הגישה את התיק למדור ת"ש, למרות שהתיק מוכן לעיון והמלצות), הייתי אצל מפקד הבט"ר בראיון שבו הוא הסביר לי נרחצות שאני לא יוצא מהטירונות ועובר לשרת קרוב לבית, הייתי במלא ראיונות אצל המ"פ שרק מנסה לשכנע אותי להישאר ואמר לי שייקח עוד כחודשיים עד שהכל יסתדר. אבל אף אחד לא מבין שהמצב אצלי בבית מאוד קשה (מצב כלכלי ובריאותי של ההורים).
הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה נפקדות, כי זה הדבר היחידי שלא ניסיתי.

עו"ד זאב פישר01/05/2005 בשעה 21:23

03-5163962

השארת תגובה

0 thoughts on “בקשר לנפקדות, וזה דחוף

Leave a Message