בית  »     »   גחלת ומעבר לקרבי

גחלת ומעבר לקרבי

אליאור מזרחי | 18/01/2013 |

פגשתי בגרומי הגחלת במסגרת שהותי בכלא 4 , ציינתי בפניהם בראיון שברצוני לשרת שירות משמעותי ולהמשיך לשרת בקבע אפילו , במג"ב. כעת אני בחיל האוויר והתשובה שקיבלתי מגורמי הגחלת היא ראיון במטה חיל האוויר בקרייה , תוכלו בבקשה לעזור לי , אני מאוד רוצה להבין מה הראיון הזה הולך להיות ואם אפשר להיעזר בשירותכם , מאוד חשוב לי שתענו בהקדם האפשרי הראיון אמור לקרות בשבוע הקרוב

אורח19/01/2013 בשעה 20:55

אליאור שלום,
לשאלתך הראשונה – ראיון במטה הינו חלק מהמלצת גחל"ת וכחלק משיקולי המערכת באם להעבירך לחייל אחר (מג"ב). לא ניתן להתכונן לראיון שכזה מאחר ואין לו מתכונת קבועה. נציע כי תסביר בראיון כמה חשוב לך לשרת שירות משמעותי.

לשאלתך השנייה – נראה כי דרישתך לשרת קל"ב לא עומדת בקנה אחד עם שירות קרבי במג"ב כפי שביקשת. ייתכן והדבר ימנע את שירותך הקרבי בנסיבות העניין.

אליאור מזרחי20/01/2013 בשעה 09:25

תודה רבה ושבוע טוב.

רועי17/02/2013 בשעה 11:56

למיטב ידיעתי לשרת במג'ב בתנאים שהגלחת נתנה לך זה בעייתי מאוד וחסר סיכוים לשיבוץ שם או ביחידה קרבית,ואם ראית גחלת כלומר הייתה עריק וישבת בכלא יש לך עבר משמעתי ולכן גופים כמו מג'ב לא מקבלים חיילים עם עבר משמעתי ואם כן זה נדיר בכל אופן מציע לך לרדת מהאפשרות הזו,ולגחלת שוב אין לך אפשרות לפגוש כל חייל זכאי לראות גחלת רק בכלא לפני החלטת בית הדין וזה לא טלפון פתוח עם הגחלת פגישה אחת וההמלצה סופית בהצלחה.

אורח18/02/2013 בשעה 18:11

ניתן בהחלט לשוב ולפנות בגחל"ת גם אם אינך בכלא מאחר והם אבחנו אותך ונתנו המלצה בעבר.

לגבי שאלתך בנושא שירות במג"ב – אין הכרח ששינוי השיבוץ שלך ימנע גיוס למג"ב.

אורח13/03/2013 בשעה 13:08

אליאור שלום,

כל מקרה הוא לגופו. עם זאת – גם במעבר ליחידות לוחמות עניין המשמעת הוא מרכיב חשוב, מרכיב שנפגע אם אתה מבקש להגיע ליחידה מהכלא..

השארת תגובה

0 thoughts on “גחלת ומעבר לקרבי

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים