בית  »     »   גיוס למילואים לאחר שקיבלתי פטור משר

גיוס למילואים לאחר שקיבלתי פטור משר

דניאל בן יהודה | 22/05/2012 |

שלום. שירתתי שירות צבאי מלא בסדיר. ביום השיחרור,(לפני 4 חודשים). קיבלתי פטור משרות מילואים. לאחרונה התקשרו אלי מהבקום ומסרו לי שפטרו אותי משרות מילואים "בטעות" וכי עלי לחזור למילואים. האם יש להם סמכות לעשות את זה?

אורח26/05/2012 בשעה 09:59

דניאל שלום,

ביטול פטור שניתן על פי סעיף 36 לחוק שירות ביטחון צריך להיות על ידי שר הביטחון במקרים מסוימים ולאחר שניתנה לך זכות טיעון.

השארת תגובה

0 thoughts on “גיוס למילואים לאחר שקיבלתי פטור משר

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים