בית  »     »   גיוס למשטרת ישראל עם פרופיל צבאי 21

גיוס למשטרת ישראל עם פרופיל צבאי 21

אורח | 10/06/2018 |

שלום לכולם, שווה קריאה

אני אזרח בן 28 לפני 10 שנים התגייסתי לקרבי והוסמכתי לרובאי 07 אבל מטעות בשלישות נרשם לי רובאי 05 וגיליתי את זה ביום השחרור, אבל זה לא הנושא שלי בואו נדלג.

אפרט בקצרה .. אחרי שירות של חצי שנה נקלענו למצב כלכלי קשה בבית מה שגרם לי לוותר על השירות שלי וכך פניתי לפסכיאטר אזרחי ועם ההמלצה שלו פניתי למרפאת הגדוד ומשם לקב"ן צבאי ועד לשחרור בבאקו'ם בשנת 2009  עם פרופיל 21 ..

בסוף שנת 2016 התעניינתי בגיוס למשטרת ישראל, יצרתי קשר עם קצינת גיוסים ודרכה עשתה בדיקה מול לשכת צה"ל האם ניתן לחדש גיוס, לשכת צה"ל אישרה חידוש גיוס ועל פי כך זומנתי לראיון ביחידה במשטרת ישראל, היחידה המליצה להמשך הליך והועברתי להמשך הליך בלשכת הגיוס של משטרת ישראל ושם עברתי את יום המיון שזה כולל מבחנים (עברית ודפ"ר ) שעברתי בהצלחה וגם באותו יום עברתי אצל רופא הלשכה וגם הוא אישר אותי ונתן לי כישרות, ולבסוף התראיינתי אצל מראיינת שהייתה ממש ממש מרוצה ממני ומהשיחה הארוכה שהייתה ואפילו קיבלתי ניירת הכנה לגיבושון אבל לצורך ההמשך הייתי חייב להתראיין אצל קצין מע"ן ( קצין מערך עזרה נפשית ) על מנת לסגור את פינת הפרופיל, אחרי כחודש היגעתי לשיחה אצל קצין מע"ן הייתי אצלו קרוב לרבע שעה ללא שום בדיקה גם לא גופנית פשוט רק שיחה וכך נגמרה, לאחר מכן הוספק לי הליך הגיוס, חיכיתי שנה וניסיתי עוד פעם אך הלשכה סירבה לחדש לי הליך כי החלטת קצין מע"ן עדיין בתוקף ואין לה תאריך סיום, תבינו אחרי כל מה שעברתי וכל האישורים שקיבלתי שיחה בת רבע שעה הורסת הכל ואין דרך לפנות לקצין מע"ן הדרך היחידה היא לדבר עם הלשכה והלשכה עונה באותה תשובה שאין אפשרות כרגע כל עוד והחלטת קצין מע"ן עדיין בתוקף ואין תאריך מוגדר לסיומה ..

מה אתם ממליצים מה עלי לעשות ? חשוב לציין שיש לי חוות דעת מפסכיאטר שעובד מול מערכת הביטחון ומאשר אותי מכל הבחינות, בנוסף לכך אני בעל אישור נשק ארגוני מטעם המשרד לביטחון הפנים,בעל רישיון נהיגה 10 ללא שום עבירה או דו"ח, רישום פלילי נקי לחלוטין, ללא תיקים בהוצאת לפועל, פשוט אזרח חוקי במדינת חוק  כל זה הישגתי אחרי שהופסק לי ההליך אבל היום אין לי דרך להביא לקצין מע"ן שיראה שיש שינויים

אשמח לעזרתם והמלצתכם ותודה מראש

אורח18/06/2018 בשעה 22:59

שלום רב,

השאלה אינה מתחום המשפט הצבאי אולם אנסה לסייע.
יש לנסות ולפנות בבקשה לערער על החלטת קצין המע"ן.
במידה ותרצה סיוע הינך מוזמן לפנות למשרדנו.

השארת תגובה

0 thoughts on “גיוס למשטרת ישראל עם פרופיל צבאי 21

Leave a Message


נושאים מומלצים