בית  »     »   האם למשרד קישור מותר לפתוח מייל אזר

האם למשרד קישור מותר לפתוח מייל אזר

רן | 13/01/2009 |
אני מש"ק קישור ואני חושב על כך. יש מלא טפסים כמו שאלונים פרטים אישיים, כתבי הסכמה, טפסי 58, חשבון בנק וכו´ שלהרבה חיילי מילואים קשה לשלוח במיידית כי אין לרובם פקס, ולכן חשבתי על האופציה הזאת, אם כבר הטפסים גם קיימים באתר אכ"א מילואים... מצד אחד, זה נראה לי בסדר וחוקי כי זה לא מסווג ודרך ההתנהלות של המייל תכלול אך ורק העברת טפסים ובהחלט לא מידע על גיוסים וכו´... מצד שני, כל ההעברת אותם טפסים לחיילי מילואים על מנת שיחתמו, היא קצת לא חוקית, מהסיבה שלמעשה החיילים חותמים על טופס ריק שאנו אומרים להם בטלפון שאנו נמלא במקומם... מבחינתם, זה בסדר, כי עדיין לא נתקלתי בחייל שעשה בעיות. כולם סומכים עלינו. הבעיה היא מבחינה חוקית, כי הרי ידוע שחתימה על מסמך ריק זה בעייתי... מה דעתכם?
רן13/01/2009 בשעה 20:31

למעשה, עכשיו כשאני חושב על זה שוב, לאותם חיילים יש את האפשרות למלא את הטופס במלואו ובכך הם מפעילים את שיקול דעתם אם למלא או לסמוך עלינו שנמלא, במיוחד אם אנו אומרים להם זאת גם רק בטלפון ולא כותבים פורמלית שאנו נמלא בשמם… כך שמהבחינה הזאת, אנו מכוסים. לדעתי. 🙂

מתן גרוס- צוות המשרד14/01/2009 בשעה 17:37

למיטב ידיעתי במידה ותשתמש במייל אזרחי להעברת מסמכים צבאיים זה קצת בעייתי מבחינה של בטחון מידע, והייתיממליץ לך להיוועץ עם קצין בטחון מידע היחידתי (יש קצין כזה שממונה בלכ יחידה כחלק מתפקידו).

השארת תגובה

0 thoughts on “האם למשרד קישור מותר לפתוח מייל אזר

Leave a Message