בית  »     »   הבדלים בין ספורטאים לרקדנים מצטייני

הבדלים בין ספורטאים לרקדנים מצטייני

מריה | 19/04/2012 |

שלום, אני רקדנית מצטיינת בצבא, ופניתי לכאן כבר בעבר.. סידרתי עם מפקדיי שאשאר לתורנות של שישי-שבת פעם בחודש קלנדרי. כעת יש לי 2 שאלות:
1. הבסיס שלי נכנס לנוהל חדש של שמירות פעם בחודשיים, ואמרו לי שאוכל להיכלל בנוהל הזה בתנאי שאעשה חמישי-שבת, וזה נוגד את ההוראה למיטב ידיעתי. כמו כן נאמר לי שאם אמשיך לעשות שישי-שבת, אמשיך לעשות זאת פעם בחודש.. אין זו הפלייה מסוג כלשהו כלפיי ומה אוכל לעשות על מנת להסדיר את העניין, כי בשורה התחתונה זה יעזור לי באימונים..
2. יש בבסיס שלי ספורטאי פעיל (שיוצא מדי פעם לתחרויות בחול) והיה אמור לעשות תורנות שישי-שבת.. כשביקשתי להתחלף איתו, נאמר לי שהוא קיבל מעמד של ספורטאי מצטיין וכעת אינו עושה תורנויות כלל. איפה השוויון כאן?! מדוע לי אין את הפריוילגיה להתאמן כמו שצריך?! גם ככה בבקום ״שכחו״ להזין אותי כרקדנית מצטיינת במשך 3 חודש ועשיתי תורנויות כמו כולם, דבר שהקשה על פציעת הגב שהייתה לי ודפקה את האימונים שלי..
ובכלל, המפקד שלי שם אותי בתפקיד בעל תקן, רכ״א, בגלל נתונים אישיים גבוהים, וכעת הוא עושה לי פרצופים כל פעם שאני מבקשת לצאת לאימון אחרי יותר (!!) משש שעות פעילות, אינטנסיבית יש לציין, ביחידה…
מה אפשר לעשות בעניין?? מדוע היחס כלפי ספורטאים ורקדנים שונה??

השארת תגובה

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים