בית  »     »   העברת חייל-זרוע!

העברת חייל-זרוע!

ליאת כהן | 07/02/2009 |

שמי ליאת כהן התגייסתי בתאריך 3.11.08
כאשר הגעתי המוטיבציה שלי הייתה גבוהה ואף שאפתי להתפתח בעתידי הצבאי.
כשהגעתי לבקו"ם ניתן לי התפקיד בודקת ציוד קשר ואלקטרוניקה.
אף על פי שלא התחברתי לתפקיד הגעתי לקורס לאחר הטירונות ועברתי אותו.ביקשתי בסיס סגור כדיי לתרום לצה"ל ולהיות מסופקת מתפקידי.
הגעתי לבסיס פתוח (מחנה נתן) חצי שעה מביתי,שם שובצתי בבצ"פ במעבדה.הגעתי למצב של תיסכול נפשי,הפרעות אכילה ודיכאון נמשך לאחר פגישה עם קב"ן ומאמציי להוציא טופס 55 לפועל הגעתי למצב שבו הועברתי לפיקוד דרום (בב"ש) הייתי בשיחות פתיחה עם המפקדים הבכירים ושוב הוחזרתי למחנה נתן והפעם לגדוד 373,למרות שהבהרתי את רצוני לשרת בבסיס סגור התשובה היחידה הייתה שלאחר יום עבודה בגדוד בסביבות השעה 9 בערב, אשוב לפיקוד כדיי לישון שם כאשר אין תחבורה ציבורית (קווים פנימיים) ולכן אצטרך לשלם מכספי האישי!
מעבר לכך הבנתי שאני עושה את אותו התפקיד רק ללא תנאים כמו שהיו לי בבצ"פ,כלומר להיות כל היום על תק"שים בקור. בגדוד אשר איתי משרתים שישה אנשים בלבד…
אינני מרגישה חיי חברה,אינני מתחברת לתפקידי כל יום אני בוכה על כך שהתגייסתי לחייל שאני לא רוצה להיות בו ואין לי כל עניין.אני לא מסופקת מתפקידי,ואני לא מרגישה שאני תורמת מעצמי.
לכן אני רוצה לדעת מה ביכולתי לעשות כדיי להפגש עם קצין מיון כדיי להסביר לו את מצוקתי ואף להראות את המוטיבציה ואת היכולות שלי לתת לצבא ולזכות במיון חוזר.
אשמח אם תעזרו לי ותתנו לי מענה
תודה מראש-ליאת כהן!

מתן גרוס- צוות המשרד07/02/2009 בשעה 22:22

כעקרון את יכולה לנסות להגיש טופס 55 לבקשת מעבר יחידה דרך משרד הת"ש.
כמו כן אם ישנן סיבות רפואיות שמונעות ממך לבצע את התפקיד או לשרת ביחידה את יכולה לגשת לרופא היחידה ולברר את הנושא.

השארת תגובה

0 thoughts on “העברת חייל-זרוע!

Leave a Message


נושאים מומלצים