בית  »     »   העלת פרופיל נפשי

העלת פרופיל נפשי

גל | 21/07/2008 |

שלום. יש לי פרופיל 45 נפשי קיבלתי אותו מוועדה רפואית ב1 למאי 2008 ברצוני להעלות אותו כמה זמן זה יקח לי ? האם אפשר להעלות אותו במכה? הפרופיל הרפואי שלי 64 עקב אסטמה , הייתי רוצה לדעת האם שאני יעלה את הפרופיל אני יוכל לצאת לקורס הדרכה ? האם אפשר לצאת לקורס הדרכה עם 64 רפואי ?
רציתי לציין שנשאר לי לשרת עוד שנה וחודשיים האם אתה חושב שאספיק בו זמנית להעלות את הפרופיל ואם הזמן שישאר יהיה שווה להוציא אותי לקורס הדרכה וגם רציתי לדעת אם יש לי בנגררת תלונות 7 תלונות אבל כיום אני חיילת ממש טובה ויש לי המלצות ממפקדי האם יוכלו להוציא אותו למרות 7 התלונות ?

מתן גרוס- צוות המשרד22/07/2008 בשעה 16:29

כעקרון בגלל שהפרופיל הרפואי שלך הינו גם ככה 64 אין מניעה שהפרופיל יעלה בחזרה אליו לאחר ביטול הפרופיל הנפשי.
בדרך כלל התהליך הזה כולל מפגש עם קב"ן, ביצוע אבט"ש, מפגש עם פסיכיאטר צבאי, ובמידה והוא ממליץ על ביטול הסעיף הנפשי מפגש עם ועדה רפואית שצריכה לאשר את המלצתו. אני מעריך שתהליך כזה לוקח לפחות חודש ימים, אם לא יותר.
אני לא יודע באיזה קורס מדובר לכן קשה לי לענות על כך, אך כמובן העובדה שהותאם לך במהלך השירות פרופיל נפשי תקשה על היציאה לקורס ההדרכה, וכמו כן הפז"ם המועט שיישאר לך לשחרור עלול להקשות על כך.
לגבי התלונות – כל עוד לא נשפטת לעונש מחבוש במהלך השירות הם לא אמורות להפריע לך לצאת לקורס ההדרכה (במידה כמובן שהמפקדים מאשרים זאת).

השארת תגובה

0 thoughts on “העלת פרופיל נפשי

Leave a Message


נושאים מומלצים