בית  »     »   הפגנות

הפגנות

נועם | 02/07/2012 |

שלום, אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלה שמעסיקה אותי ואת חבריי.
האם מותר ללכת להפגנות על לבוש אזרחי בזמן השירות הסדיר? (כמובן שללא הזדהות כחיילים במהלך ההפגנה)

צוות המשרד03/07/2012 בשעה 21:27

פ.מ. 080105 קובעת בסעיף 3 כי חייל לא ייטול חלק בכל הפגנה וכן בכל תהלוכה או מצעד, הנערכים על ידי רשות שאינה צבאית.

השארת תגובה

0 thoughts on “הפגנות

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים