בית  »     »   הפרת חוזה בצהל

הפרת חוזה בצהל

נעם | 06/12/2012 |
שלום רב, במידה ואני חתום על שירות סדיר נוסף (בתנאי חובה) ביחידה קרבית למשך שנה וחצי וברצוני להפר חוזה, האם לצה״ל האפשרות לא לאפשר לי ״להתפטר״? כמו כן, מה הפרוצדורה? ומה ההשלכות של מהלך כזה? תודה מראש!
אורח08/12/2012 בשעה 17:55

הדבר תלוי בסוג ההתחייבות.
אם מדובר בהתחיבות לשירות קבע עקב תפקיד – הדבר אינו תלוי ברצונו של החייל. זאת אומרת, אין תקופת הודעה מראש כלל.

נעם11/12/2012 בשעה 12:53

הקפצה.

אורח12/12/2012 בשעה 07:50

נועם שלום,

סעיף 17(ה) לחוק שירות ביטחון קובע כי מי שהתנדב לשירות סדיר או לתקופת שירות סדיר נוספת, יהיה חייב בשירות עד תום התקופה הנקובה בהצהרת ההתנדבות, אלא אם כן הורה שר הבטחון על שחרורו במועד מוקדם יותר. מרגע שהתחייבת – סוגיית השחרור תהא לפי שיקול דעת הצבא.

השארת תגובה

0 thoughts on “הפרת חוזה בצהל

Leave a Message