בית  »     »   התגייסות לאחר פתור…

התגייסות לאחר פתור…

אלכס | 15/11/2009 |

שלום רב!
אזה כהה הסיפור שלי מתחיל בגיל 16 כאשר הצאתי פתור משרות בטחון על אי התאמה…הם התיחסו לטיפול הפסיכולוגי שעברתי כשהייתי עוד ביסודי ותיקים על ונדליזם שנפתחו בגיל 13-14, שהיום עמורים כבר מחוקים.. מאז לא הסתבכתי עם החוק ואם השנים דעותי השתנו ורגשתי שאני חייב להתגייס לצבא במחדש ותרום את חלקי למדינה…
לפני שנה בהיותי בן 22 שלחתי מכתב ללשכת הגיוס ולאחר תקופה קיבלתי זימון… הקצינים העבירו אותי מסכת שאלות קשה שהיה לי נורא הסתבכתי לענות עליהם כמו : האם היית מסוגל להיות תחת מפקד צעיר ממך ואילו סיבות באמת מביאות אותך לפה.דיי היססתי. אהבת הארץ הרצון לתרום לה לא בדיוק עזרו. אני מאמין שבגלל שלא דאגתי לבוא בלבוש ממש כמו כול בחור "נורמטיבי" הרתיע אותם ונראתי להם קצת "פריקי" ואולי הרצון הפנימי שלצאת למלחמה בזה רגע הכריע וקיבלתי דחייה.
שאלתי היא כזאת האם יש סיכוי היום כשאני בן 23 לנסות שוב ..ואיך אני יכול לנסח את טענותי בצורה חיובית ולהלקח ברצינות רבה יותר ..
מאחר ופיתחתי את גופי ואני מרגיש מספיק בכושר גופני ונפשי כדי להיות בחיל קרבי אני רוצה להגיע למג"ב ולהתפתח שם. האם אתה רואה סיכוי להקלטת מחדש בצא ?
תודה רבה על בזבוז הזמן וסליחה על החפירה (:

מתן גרוס- צוות המשרד17/11/2009 בשעה 13:42

תמיד ישנו סיכוי להקלטות מחדש בצבא.
אני מציע לך להביא חוות דעת מגורמים מקצועיים לגבי המוטיבציה שלך לשרת ויכולתך האישית (מורים, מעסיקים וכדומה) ולפנות איתם שוב ללשכת הגיוס.

אלכס18/11/2009 בשעה 04:53

תודה רבה לך מתן!
יש לי עוד שאלה
האם אני יכול לפנות ללשכת גיוס תל השומר במקום באר שבע? (אני רשום שם וכיום גר במרכז) או שאני צריך לשנות בת.ז במשרד הפנים את מקום מגוריי ואז התיק הצבאי ישר יעבור לתל השומר (או לא) ?
או פשוט לשלוח ישר מכתב עם הבקשה שלי להתגייס לתל-השומר ולציין שאני קשור לבאר שבע ואם הם יכולים שיעבירו אליהם את התיק..פשוט ממש לא נוח לי להגיע לבאר-שבע ואני מעוניין לדבר עם קצינים אחרים בראיון..

בתודה רבה מראש ויום מצויין !

מתן גרוס- צוות המשרד18/11/2009 בשעה 20:00

מכיוון שאתה ביחידת פטורים אינני רואה כיצד שינוי מקום מגורים בת"ז יעביר את התיק שלך לאנשהו.
אתה יכול לפנות אל לשכת הגיוס בתל השומר, אך אם יורו לך לפנות ללשכת הגיוס בבאר שבע אין המון שתוכל לעשות.

השארת תגובה

0 thoughts on “התגייסות לאחר פתור…

Leave a Message


נושאים מומלצים