בית  »     »   חלום לא מתגשם

חלום לא מתגשם

חייל | 04/08/2013 |
שלום, לא מזמן יצאתי מיחידת כפיר, ללא תחילת טירונות אפילו תופס 55, רק בגלל דבר אחד, חלום שלי זה לשרת מג"ב, ליפני צבא למדתי בבית ספר של חיל האוויר 4 שנים, ווירתי על המקצוע רק בגלל החלום, עכשיו, בבקו"ם סירוותי לכול פינוי ותפקיד שנתנו לי, הייתי עצל 3 או 4 קציני מייונים, וכול אחד מהן אומר לי סיבות שונות למה אני לא יכול לשרת במג"ב, עכשיו אני בעמעד כבע שזה אומר אין לי שום תיק פלילי ולא היה אחרת לא הייתי מקבל אותו. משום מה עכשיו אני מגלה שכן שיבצו אותי להגנה אווירית (ואני נפקד מהבקו"ם לא קיבלתי שום זימון לא כלום) העם אני יכול לחזור לבק"ם ולבקש מעצר וכלא או שישלחו אותי ליחידה ולא יקבלו אותי בבקו"ם? אני משרת 5 חודש ללא תפקיד, והם עדיין לא מבינים או לא רוצים להבין את הרצינות שלי. מה עליי לעשות?
אורח06/08/2013 בשעה 19:22

מה שאלתך בדיוק ?
אם הנך נפקד מהיחידה אליה הוצבת סביר להניח שבסופו של דבר תישפט על כך, בדין משמעתי או בבית דין צבאי.
נושא השיבוץ שלך במג"ב תלוי בהחלטת צה"ל ולא תוכל "להכריח" את המערכת לשבצך דווקא ביחידה כזו או אחרת, בטח שלא בשיבוץ מחוץ לצבא כדוגמת מג"ב.

חייל13/08/2013 בשעה 22:49

תודה על התגובה,
אכן אני נפקד כבר כ10 ימים, לא דרכתי בבסיס ששיבצו אותי עליו, רק התקשרתי ואמרו לי לחזור ליחידה אין שום סיכוי שיחזירו אותי לבקו"ם, עכשיו גם לכפיר מן הסתם אני לא יכול לחזור, כול מה שיש לי בראש עכשיו זה עריק 21 וכלא, השאלה איך אני עושה ככה שיעבירו את התיק הצבאי שלי חזרה לבקו"ם? וכבר שם אני יסתדר? וכן אני בעל מוטיבציע מטורפת לשרת במג"ב עכשיו כבר פחות לפחות 07 אני פשות לא יכול לשבת יותר בבית, אבל הביעה שיצאתי מ07, לקב"ן אין טעם ללכת ולספר לו את כול הסיפור כי זה יכול רק לפגוע, לאיזה גורמים אני יכול עוד לפנות?
תודה.

אורח17/08/2013 בשעה 23:34

חייל שלום,

כפי שכתבנו לא פעם – אנו בפורום העוסק במשפט צבאי – אין מקום בחוק אשר יכול לענות על השאלה" כיצד להכריח את הצבא להחזירך לבקו"ם"

השארת תגובה

0 thoughts on “חלום לא מתגשם

Leave a Message