בית  »     »   טביעת קצינת מיון

טביעת קצינת מיון

נטלי | 18/05/2014 |
שלום. הסיפור שלי הוא כזה. יש לי הפרעות אכילה. הייתי פעם בתת משקל רציני. אחרי כמה שנים טיפה עליתי במשקל אבל אני עדיין בתת משקל. אני לא יכולה ללבוש בגדים שגדולים עלי אני מתחילה לחשוב שהשמנתי ומתחילה לא לאכול ולרדת יותר במשקל. זה כבר קרה לי בעבר. הבאתי את המכנסיים של הצבא. לתפור שיתפור לי את זה למשקל שלי . והקצינה שלי אומרת שאני יחזיר את המיכנס למצב הקודם שלו. הסברתי לה שאני בבת משקל ויש לי הפרעות אכילה. היא אמרה שזה לא מעניין אותה הבעיות הרפואיות שלי. עכשיו החזרתי את המכנס למצב הקודם שלו. שהוא היה ענקי עלי אני בתת מרשל רציני כול דבר גדול עלי. והורדתי שחוש קילו מאז. רציתי לשאול עם אני יכולה להגיד תלונה על הקצינה שלי כי זה קרה ביגללה הסברתי לה שיש לי בעיות אכילה והיא לא הקשיבה ואמרה שזה לא מעניין אותה. ובכלכלה ירדתי במשקל עוד הפעם. האם אפשר פה להגיש נגדה תלונה על משהו?
נטלי18/05/2014 בשעה 09:13

ירדתי במשקל שלוש קילו בגללה *

סדירניק18/05/2014 בשעה 18:11

כן, ניתן בהחלט להגיש קבילה ורצוי כמה שיותר מהר, נשמע מקרה ממש עצוב ורציני מה שקרה לך ובו זמנית רצוי שתפגשי גם גורם רפואי כגון: רופא, קב’ן, או פסיכיאטר צבאי ותסבירי להם את המצב.
אל תחכי עם הקבילה יותר מדי, וגם רצוי שתראי גורם רפואי בדחיפות ע’פ מה שאת מספרת.

אורח18/05/2014 בשעה 20:47

נטלי שלום רב,
ראשית, נאחל לך רק בריאות ושירות קל ומועיל.
שנית, לא נראה כי יש מקום לקבילה מאחר ולא נעברה כל עבירה ולא הייתה חריגה מנהלים צבאיים. המפקדים מוסמכים לתת הוראות ביחס ללבוש תיקני.

מה שכן, אם בכל זאת העניין בוער לך, תמיד ניתן להגיש קבילה ולקוות שנקח”ל יתנו המלצה כנגד הפיקוד. על פני הדברים ובראייה מקצועית, לא נראה שיש סיכוי ממשי לקבילה.

* למידע נוסף, בירורים ו/או קבלת מענה טלפוני מעורך דין המתמחה בדין הצבאי, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-5288580 או 03-5288570

נטלי18/05/2014 בשעה 20:54

נכון לא נעברה כול עברה אבל בכול זאת. אני סיפרתי לה על הבעיות הרפואיות שלי והיא בחרה להעלים עין. היא אמרה בפירוש שהבעיות הרפואיות שלי לא מעניינות אותה.

סדירניק18/05/2014 בשעה 22:22

תלכי אליה שוב ותחזרי אליה עם מכשיר הקלטה, תנסי להוציא ממנה עוד הפעם את המילה: "זה לא מעניין אותי" ותלכי עם זה להורים שלך ותתבעי גם את הצבא על זה.
במצב שלך אני הייתי מציע יציאה מהצבא לאלתר אך ורק לטובתך, אני לא מבין למה את ממשיכה להישאר, לכי לפסיכיאטר צבאי ועם המצב שלך 90% שאת יוצאת.

השארת תגובה

0 thoughts on “טביעת קצינת מיון

Leave a Message