בית  »     »   יש לי שאלה…

יש לי שאלה…

אופק רון | 09/11/2008 |

אני כרגע חייל נפקד, יצאתי לנפקדות בגלל שהיה רע לי ואף אחד לא עזר לי, ניסיתי קבן בכיתי למפקדים ואלה רק לחצו עליי עוד ועוד עד שכבר לא יכולתי לתת לעצמי להמשיך לחיות בדיכאון כזה… בכול מקרה, אני מתכוון לחזור יום לפני עריקות זאת אומרת שאני עדיין אהיה נפקד. חשבתי לסרב את כול המשפטים בפני הדרגים בבסיס ולעבור להישפט בבית דין צבאי(השאלה היא אם זה אומר שיהיה לי רישום פלילי בעתיד) ששם יהיו פחות אינטרסנטים שכן גם המפקדים שלי עברו על חוקי הצבא יותר מפעם אחת… (אם זה בנושאי הפניות, טיפול לא נכון בבעיות שלי ועוד…)

תודה מראש!

מתן גרוס- צוות המשרד09/11/2008 בשעה 16:23

כעקרון מותר לך לסרב להשפט בדין משמעתי פעם אחת בלבד.
במידה ותבקש להשפט בבית דין צבאי ואין לך העדרויות קודמות משירות בסך של 15 יום ומעלה אין כל סיכוי שתשפט מול בית דין צבאי, ולאחר שפרקליט מחוזי יעבור על בקשתך הוא פשוט יחזיר את התלונה לקצין שיפוט אחר שלפניו לא תוכל לסרב להשפט.

אופק רון09/11/2008 בשעה 17:04

אני צריך עזרה אני לא יודע מה לעשות… אני פשוט לא מסוגל להמשיך את השירות שלי שם… ואני פוחד שנפקדות לא תספיק כדי להוציא אותי משם.. אני כבר לא יודע מה לעשות!

טופס 55 לא קיים אצלנו בשבטה, המשקית תש אומרת שזה אצל המפקדים והם אומרים שזה אצל המשקית תש, וכול מה שהקבנית עושה זה מרגיעה אותי בטענה שהיא מטפלת במצב ושכול מה שאני צריך היא תביא לי וכלום לא באמת קורה עם זה, המפקדים שלי לא מתכוונים לעזור לי בשום דרך. אני כבר לא יודע מה לעשות!…

מתן גרוס- צוות המשרד09/11/2008 בשעה 17:56

לא מובנת לי הטענה לגבי כך שלא קיים טופס 55 אצלכם ביחידה.
לגבי זה אני ממליץ לפנות לקצינת פניות ציבור – 03-5691000

השארת תגובה

0 thoughts on “יש לי שאלה…

Leave a Message


נושאים מומלצים