בית  »     »   כל המערכת נגדי

כל המערכת נגדי

רן | 08/11/2012 |

הנני לוחם באיסוף קרבי והתחלתי אימון מתקדם לפני 3 שבועות וחייב לציין שמהשבוע השלישי של הטירונות לא מעוניין ולא מסוגל להישאר יותר כלוחם, לא הצלחתי להשתלב במערכת ובלי קשר לזה גם סובל מבעיות בגב ולא מקבל טיפול ראוי .
ניסיתי כל דרך אפשרית ולבסוף הגעתי למצב שהמ״פ לקח אותי לשיחה וסוג של איים עלי שאם אין לי שום פטור אני בפקודה עושה כל תרגיל שמחייבים לעשות ולא מעניין כמה יכאב .
כ-4 ימים אחרי השיחה יצאנו למד״ס תחנות בעל 6 תחנות, ביצעתי הכל חוץ מתחנה אחת שניסיתי וישר הרגשתי כאבים בגב ולכן לא המשכתי לנסות, בסיבוב השלישי כאשר הגעתי שוב לתחנה הזו המפקד החליט לבוא ולהתלבש עלי ושאל מדוע אני לא עושה את התחנה הזו אמרתי לו שניסיתי וזה משפיע לי לא טוב על הגב, אמר לי תירד בכל מקרה אמרתי שלא מסוגל, אמר לי סבבה סירוב פקודה והלך – אתמול החזירו אותי לבסיס מירושלים (שבוע סד״ח) בשביל לעלות משפט וכעת אני אחרי המשפט מתחיל 10 ימי ריתוק – וכל זה אך ורק בגלל בעיה רפואית שלא מקבל עליה טיפול ראוי !! .
מה עלי לעשות ? באמת שהגעתי למצב שיעשה כבר הכל בשביל לא להמשיך פה !

רן09/11/2012 בשעה 16:43

תגובה מישהו ?

אורח09/11/2012 בשעה 20:48

רן שלום,
במידה ונשפטת בגין מעשה שאתה סבור שלא יכולת לבצע בשל בעיה רפואית, הנך רשאי להגיש ערעור ולטעון טענותיך בפני קצין השיפוט הממונה.
בנוסף, במצב כפי שתיארת, ניתן בהחלט לשקול הגשת קבילה כנגד המפקד.

לבסוף, נצציע כי תבקש ממפקדיך לקבל טיפול רפואי מיידי ובמידה ותענה בשלילה, תגיש קבילה על אי קבלת טיפול רפואי הולם.

השארת תגובה

0 thoughts on “כל המערכת נגדי

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים