בית  »     »   לא מצליח להירדם וזקוק לעזרתכם

לא מצליח להירדם וזקוק לעזרתכם

אזרח פשוט | 18/10/2010 |

כעת 2:50 ואני לא מסוגל להירדם מפאת חששות. קיבלתי זימון לתקופה קצרה של מילואים ואני פשוט לא מסוגל להתייצב. אני מרגיש חנוק מבפנים ומצבי הנפשי בכי רע. השירות הצבאי היה בשבילי מאוד טרואמתי, והגעתי להחלטה שאני רוצה לצאת על 21. לצערי יש לי פחות משבועיים לטפל בבעיה ואני לא בטוח שאצליח עד המועד להשיג חוות דעת מפורטת של פסיכיאטר.
השאלה שלי היא האם המלצה זמנית של פסיכיאטר מפגישה אחת מספיקה בשביל ביטולדחיית המילואים הנ"ל כשלב ראשוני לפני שאני מפקסס חוות דעת מפורטת. שאלה נוספת היא איך עליי לנהוג אם היחידה מסרבת לקבל את המלצת הפסיכיאטר? אני יודע שזו תקופת מילואים קצרה אבל בגלל סיפור אישי מסובך שאני לא יכול לפרט כאן, אני לא מסוגל להתייצב. אם אני לא מתייצב ונהפך לנפקדעריק, האם הבקשה שלי מול הצבא מטופלת ומועברת לגורמים הרלוונטיים או שבתור נפקדעריק שוללים ממני את הטיפול בבקשה עד למתן העונש? באמת שאני לא יודע מה לעשות, אני פוחד שלא יתייחסו אליי ברצינות ופשוט ימרחו את הבקשה שלי. בבקשה, אשמח לכל דעה, עזרה או עצה בנושא. מודה לכם מאוד.

צוות המשרד18/10/2010 בשעה 07:33

אזרח פשוט שלום,

ניתן לקבל חוות דעת מפורטת גם בתקופה הזו, קשה, אבל אפשרי. לאחר קבלת חוות הדעת יש לפנות לרופא היחידה על מנת שיבחן אותה ויעבירה לבדיקה פסיכיאטרית, הדבר כלל אינו תלוי במפקדיך אלא במערך הרפואי. אם אתה נפקד מהשירות, בקשתך לא מטופלת אלא במקרים מיוחדים אל מול מדור פסיכיאטריה אשר עדיין יכול לזמנך לבדיקה פסיכיאטרית בזמן נפקדותך.

השארת תגובה

0 thoughts on “לא מצליח להירדם וזקוק לעזרתכם

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים