בית  »     »   לגבי תפקידו של הפ"פ וזכויותיו

לגבי תפקידו של הפ"פ וזכויותיו

אסף | 17/07/2008 |

בפלוגתי כל שיחה עם קב"ן כל ראיון או כל דבר הדומה לכך (כולל ת"ש) נקרא ע"י המ"פ והפ"פ מקליד אותו למחשב בפורמט אחיד.

האם למ"פ יש זכות לקרוא שיחות שלא נעשו איתו בלי שהובהר שהמ"פ יקרא אותם? האם למ"פ יש זכות לתת את אותן שיחות לפ"פ (עוד פעם בלי הבהרה)?

עוד שאלה, אם הייתי בתרגיל במהלכו התקלקל הגנרטור שלי, הודעתי על כך ואף נשלחו לא מעט אנשים שניסו ללא הצלחה להפעיל אותו, המ"מ של מחלקתי הגיע לתרגיל יחד עם מומחה לגנרטורים (אף שהסתבר לי בהמשך שהוא לא היה כ"כ מומחה כמו שנאמר לי ע"י הנגדים העובדים עם אותו נגד), הוא הסתכל על הגנרטור וטען שהוא לא מתודלק למרות שהודעתי שכן תדלקתי אותו, זאת בלי אף בדיקה ובלי לבדוק את טענתו.

המ"מ שלי לא אמר לי דבר על כך אך שחזר לבסיסי (אני נשארתי בתרגיל), הוא אסף את מחלקתי והודיע להם שאני עשיתי טעות שלא תדלקתי את הגנרטור וזאת רק על מנת לנסות לפגוע בשמי הטוב. האם יש כאן עילה לקבילה? פגיעה בשם הטוב?

אסף17/07/2008 בשעה 00:39

התקלה אכן לא הייתה חוסר בדלק דבר שהובהר גם שהמ"מ שלי היה שמה על ידי, וגם אח"כ על ידי כך שאף אחד לא הצליח לתקן את הגנרטור. ובנוסף לכך הוא אמר את הדברים בצורה בוטה, "אני הבאתי את הנגד מספר אחד בארץ לגנרטורים והסתבר לי בסוף שלמרות מה שנאמר לי הגנרטור לא היה מתודלק" אני רוצה להוסיף שהראתי לאותו מ"מ הוכחה חד משמעית שאכן הגנרטור היה מתודלק לפני שהוא אמר את דבריו.

מתן גרוס- צוות המשרד17/07/2008 בשעה 13:26

כעקרון אמור להיות חסיון לגבי השיחות עם קב"ן (לגבי ת"ש זה לא תופס) ולכן ניתן בנושא הזה לדבר עם המפקדים מעל המ"פ ובמידת הצורך להתלונן לנקח"ל.

לגבי מקרה הגנרטור – אמנם היה כאן איזשהו מעשה פגום מצד המ"מ, אך אני לא רואה כאן עילה לקבילה או עבירה ממשית על פקודות כלשהן. מציע לך פשוט לדבר איתו על כך ואולי לבקש שיתנצל מולך ואו מול שאר המחלקה על כך.

השארת תגובה

0 thoughts on “לגבי תפקידו של הפ"פ וזכויותיו

Leave a Message


נושאים מומלצים