בית  »     »   מה אני עושה???

מה אני עושה???

דורון | 02/09/2005 |
לפני שהתגייסתי הייתי בן אדם חרוץ , קשוח , חזק , בריא , עצמאי , בקיצור הכל היה איתי פשוט מעולה... ומאז שהתגייסתי אני רק גמור , נפשית , פיזית , כלכלית ,משפחתית , ומה שלא תחשוב... , איך אני יכול לנצל את זה לטובתי עכשיו??? כי הצבא לא מוכן לעזור לי כלכלית ובשום דרך אפשרית ... הם רק מתרתרים אותי ואת אמא שלי כל הזמן , תביאו זה , תביאו את זה , וכל פעם שאני מביא להם משהו אז תמיד פתאום חסר עוד משהו.. ואם אני מביא להם הכל פתאום חסר משהו אחר שבכלל לא אמרו לי שצריך להביא... וזה כבר לא מצחיק... אני גר לבד עם אמא שלי ואחותי בת 7 חודשיים , ואמא שלי לא הכי בריאה , והיא מובטלת כבר לא זוכר כמה זמן... ואני פחות או יותר המפרנס היחידי בבית... וקשה לי ככה... ואני מאוד רוצה לשרת , אבל קשה לי ככה שהצבא לא עוזר לי... אז מה אני יכול לעשות כדי שהצבא יתעורר ויעזור לי כבר..???? תודה מראש...
אין שם03/09/2005 בשעה 02:20

אם אתה מרגיש רע נפשית פנה לקב"ן וספר לו את הבעיה שלך, הוא ימליץ על דרך טיפול.
אם זה פטור משירות אם זה הקלות או אולי עזרה פסיכולוגית על חשבון צה"ל.
בקשר לבעיות הכלכליות והמשפחתיות שלך, פנה לגוף הת"ש ביחידה שלך ותספר למשקית ת"ש את הבעיות שלך, היא תבקש ממך המון מסמכים, וזה ממש לא תהליך קצר וזה תהליך מתי, שלדעתי תפקידו הוא למנוע מהשקרנים להצליח, ורק מי שיש לו באמת בעיה יחזיק מעמד.
עכשיו אם אתה מרגיש שבת"ש לא מתייחים עליך רציני ומתרתרים אותך, פנה למפקד ת"ש ביחידה שלך, וא היא לא תעזור אתה מוזמן לפנות לנציב קבילות החיילים.
בהצלחה!

עו"ד זאב פישר04/09/2005 בשעה 23:43

דורון שלום,

הבעיה מוכרת היטב. לצערי, קשה להשיב לך במסגרת זו מבלי להכיר את נסיבותיך המיוחדות.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

השארת תגובה

0 thoughts on “מה אני עושה???

Leave a Message