בית  »     »   מחבוש ועריקות

מחבוש ועריקות

עידן ח | 24/01/2013 |

אהלן קיבלתי בבסיס שלי 30 יום עקב כמה עונשים מצטברים לפני שהם הספיקו לקחת אותי לכלא ברחתי להם וכרגע אני ניפקד 17 יום הלכתי לכלא 4 ולא קיבלו אותי למרות שאני ברחתי ממשמורת מכיוון שאני לא עריק.. חייל שם אמר לי שאם אני יהיה עריק פעם שניה פחות מ30 יום אז ישפוט אותי קש"ב והוא יוכל לתת לי עד 20 ימים. (אם אני אמשיך עד יום שני זו תהיה עריקות שניה וכבר ישבתי בכלא פעם אחת..) להסגיר את עצמי בבסיס זו כבר לא אופציה מכיוון שהם מתנכלים לי שם וגם יביאו לי עונש מקסימלי וגם יחתמו על עיכוב ביצוע העונש ובכך ימשכו את הזמן.. רציתי לדעת מה העונש המקסימלי שאוכל לקבל בכלא אם אמשיך לעריקות והאם זה יעזור לי להשתחרר כמה שיותר מהר.. תודה רבה מראש. עידן.

אורח25/01/2013 בשעה 08:51

אין שוני בין העונשים שיכול להטיל קצין במשטרה צבאית לבין עונשים שיכול להטיל קצין מיחידתך.

עידן ח25/01/2013 בשעה 10:28

זה הכמות של העונש כמה במצטבר אני אקבל האם ישפטו רק את העריקות?, יחזירו לי אתה ה30 יום בלי שום קשר וגם משפט על עריקות? מה הם יכולים לעשות מה הסמכות שלהם במצב כזה

אורח26/01/2013 בשעה 10:20

הגבול של הענישה תלוי בדרגה של קצין השיפוט. האם הוא בדרגת סרן, רס"ן, סא"ל או אל"מ …לכל קצין סמכות אחרת בחוק.

לשאלתך, ה- 30 ימים שהוטלו עליך – הינם לריצוי בכל מקרה ברגע בו תתייצב או תיעצר. לא ניתן לוותר או למחול עליהם. כל עונש אחר שיצטרף אליהם – ירוצה בחוף אלא אם קצין השיפוט יורה אחרת ואז ניתן לצבור את העונשים או חלק מהם.

השארת תגובה

0 thoughts on “מחבוש ועריקות

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים