בית  »     »   מילואים

מילואים

א | 04/10/2007 |
בעלי בן 32, בעל פרופיל 97, משובץ ביחידת נ"מ בתור לוחם.מאז שיחרורו משרות הסדיר עושה מילואים. יש לנו ילדה בת שנה וחצי ואני בהריון עם ילד שני. אני בת יחידה, אבי נפטר כשהייתי תינוקת ואימי נפטרה לפני 3 חודשים אחרי מחלה קשה. אין לי דודים ודודות, גם סבאים וסבתות כבר לא בחיים, כך שמלבד בעלי אין לי משפחה כלל. מצב נפשי שלי מאוד ירוד וללא עזרת בעלי אינני מסוגלת לטפל בילדה שלי, שלא לדבר על ההריון והתינוק שבדרך. אנחנו רוצים לבקש העברת יחידה לבעלי ליחידה יותר "עורפית", בה יוכל בזמן שרות מילואים לחזור הביתה כל ערב. יש לציין שלבעלי יש תואר ראשון במחשבים והוא כרגע לומד לתואר שני, כך שהוא בהחלט יכול לתרום במקומות אחרים מלבד נ"מ. למי צריך לפנות עם בקשה כזאת והאם, מנסיונכם, יוכלו לשקול את בקשתינו לחיוב? תודה וסליחה על אורך השאלה
מתן גרוס- צוות המשרד04/10/2007 בשעה 22:42

בעלך צריך לפנות לקצינת הקישור ולבקש להגיש טופס 55 למעבר יחידה. בטופס הזה מומלץ שיציין את כל הסיבות שמניעות אותו לבקשה זו, כולל אלו שרשמת כאן, ובתקווה שהמפקדים באגף כח אדם יסכימו לבקשתו וישנו את שיבוצו.
אני מאמין שהבקשה תשקל לעומק ותנתן תשובה תוך תקופה של כחודש-חודשיים.

א04/10/2007 בשעה 22:52

האם לדעתך יש סיכוי להעברה? האם יש לפנות לקצינת קישור ביחידה או לפניות הציבור של אכ"א? האם פניה צריכה להתבצע באופן עצמאי או שניתן/כדאי להעזר בשרותי עו"ד?

מתן גרוס- צוות המשרד04/10/2007 בשעה 22:59

הפנייה צריכה להיות לקצינת הקישור ביחידה. אין כל קשר לקצינת פניות ציבור במקרה הזה.
אני לא רואה צורך לפנות בעזרת עו"ד להגשת כזו בקשה.
במידה והבקשה תתקל בתשובה שלילית ייתכן שאז יהיה לנכון לפנות לצבא בעזרת עו"ד.

השארת תגובה

0 thoughts on “מילואים

Leave a Message