בית  »     »   נפקדות בשביל לעבור תפקיד

נפקדות בשביל לעבור תפקיד

ג'וליה | 22/12/2012 |
הגשתי בקשה לעבור תפקיד בצבא מכיוון שאני סובלת בתפקיד הנוכחי.דיברתי עם הקצינות שלי על זה ואני חוששת שאם לא יאשרו לי את הבקשה אני אצטרך להשאר שם שוב.הקצינות שלי מעודכנות לגבי אי רצוני לשרת בתפקיד הנוכחי.אני חושבת להיות נפקדת עד 45 (עריקות)יום כי הבנתי שמאז יש אפשרות לשבת בכלא ומשם יכולים לשנות לי את השיבוץ.אני תוהה אם כדאי לי?פשוט הטופס 55 כבר לא יעבוד ואני נמצאת במקום שחסרים בו חיילים ויש תקן ואני ממש לא רוצה לשרת שם ורע לי ואני לא פונה לקב"ן כי הבקשה שהגשתי היא להיות לוחמת ויש לי סיכוים טובים. אני קצת חוששת מהתסביכים של הנפקדות במידה ולא יתנו לי אישור לעבור..אפשר לדעת מה העונשים?הבנתי שיש גם רישום פלילי וזה יכול לעשות בעיה.אני רוצה להמשיך לשרת אבל אני מרגישה שהולכים איתי ראש בראש. נ.ב אני ארבע חודשים בצבא.
חייל22/12/2012 בשעה 16:30

ג׳ולין בשום פנים ואופן אל תהי נפקדת,זה מאריך לך את השירות,שנית אם ברצונך להיות בתפקיד קרבי ותבצעי עבירת היעדר מהשירות ללא אישור-הסיכויים לשרת בתפקיד קרבי יפחתו בשל העבר המשמעתי.

לגבי העונשים,אם זו תהיה היעדרות ראשונה עד 60 ימים תשפטי מול קצין בכלא בדרגת סגן אלוף והמקסימום מחבוש שהוא יכול להשית זה 20.
אם תעדרי מהשירות מעל. תקופה לעיל ככל הנראה תשפטי בבית דין צבאי שם העונש יהיה גבוה יותר ובדר״כ יכלול רישום פלילי.
מהכלא לא יכולים לשנות לך את השיבוץ אלא אם כן את נשפטת בבית דין צבאי ואלו ממליצים על גחלת ואת לא רוצה להגיע לזה,נדרשת עריקות ארוכה לשם כך.

אל תלכי לכיוון הזה את בחורה ולאמתאים לך לשבת בכלא או לעבור על החוק.
יש דרכים אחרות לצאת מבסיס,למשל את יכולה להוציא גימלים במשך חודש חודשים ברציפות כמו שאני עשיתי ואז נמאס להם והם יפלטו אותך לבקום

אורח29/12/2012 בשעה 20:02

עדיין, הסמכות לעבור יחידה היא דרך הגשת טופס 55 או בקביעת גורם מוסמך.

השארת תגובה

0 thoughts on “נפקדות בשביל לעבור תפקיד

Leave a Message