בית  »     »   נפקדות לפני שיחרור

נפקדות לפני שיחרור

יצחק | 03/09/2013 |
שנה טובה אני צריכה להשתחרר ביום שלישי הקרוב , היו לי כ 12 ימי חופשה ולקחתי אותם במהלך החופשה הייתי צריכה לעשות שמירה בבסיס לא הגעתי ולכן המפקדת הגיעה אליי הביתה ונתנה לי מכתב שאני נפקדת . יום לאחר מכן חשבתי שאני בחופש וכבר לא נפקדת מכיוון שאני צריכה להיות בחפש"ש אך הזינו לי עדיין שאני נפקדת . וכך יוצר מצב שאני נפקדת כבר שבוע , אני צריכה לטוס בסוכות לפני אחרי השיחרור שלי ברצוני לדעת מה החוק הצבאי אומר ומה אני צריכה לעשות , מה העונש המקסימלי שאני יכולה לקבל האם יכולים לעקב לי את השיחרור ?
אורח03/09/2013 בשעה 21:33

נפקדות היא עבירה נמשכת. משמע – כל זמן שהיא נמשכת השירות מתארך. בהנחה כמובן שתישפטי על זה והנפקדות תהפוך לתב"ן – תקופה בלתי נמנית.

יצחק04/09/2013 בשעה 01:59

היה לי 12 ימי חופש לאחר שהייתי 5ימים בחופש נאמר לי שאני צריכה להגיע לבסיס לשמירה שלא באתי אמרו לי שאני נפקדת .ומאז ועד היום עבר שבוע שבהם אני כביכול נפקדת . אני אמורה להשתחרר יום שלישי . מכיוון שהם דיווחו עליי שאני נפקדת הם רוצים שאני יגיע לבסיס ביום ראשון על מנת להישפט . כלומר נוצר מצב שיש לי 7 ימי חופש שבהם כביכול הייתי נפקדת ואני אמורה להשתחרר יום שלישי הקרוב וישפטו אותו ביום ראשון . האם יכולים לדחות לי את השיחרור ? במידה ומחליטים על כלא מה הזמן המקסימלי על עריקות של שבוע בכלא ? במידה ויהיה ריתוק מה קורה עם הימי חופשה שלי ? האם לא מחויבים לתת לי לנצל את כל ימי החופשה לפני השיחרור ? אם ידווחו לי על תבן שלילי יש לי ימי חופשה אז לא עשו בזה כלום .

אורח07/09/2013 בשעה 20:33

הבנו נכון – תשובתנו בעינה עומדת.

השארת תגובה

0 thoughts on “נפקדות לפני שיחרור

Leave a Message