בית  »     »   סתירה בסעיף 3.3.2 בדין המשמעתי

סתירה בסעיף 3.3.2 בדין המשמעתי

משה | 30/04/2013 |
לפי סעיף 3.3.2 בדין המשמעתי כתוב: "תלונה תוגש בהקדם, ולא יאוחר מ-7 ימים מיום ביצוע העבירה או מהמועד שבו נודע לראשונה על ביצועה, לפי המאוחר. האמור אינו חל על תלונה המוגשת בהוראת פרקליט צבאיאו בעקבות דוח שוטר." כשהתקשרתי למדור הדין המשמעתי נאמר לי אחרת לגמרי, "אתה צודק שזה מה שכתוב, 7 ימים מאז העבירה או 7 ימי מידעת המקרה לראשונה המאוחר מבינהם אבל יש חוק לא כתוב שאומר שמותר להם עד 22 יום" כששאלתי איך זה לא כתוב נאמר לי "זה ידוע ממזמן וזה לא דבר כתוב" האם יש אפשרות לדבר כזה?? זה נשמע לי לא הגיוני! אם אני יציג את החוק במשפט הם אמורים להוציא אותי זכאי/לבטל את המשפט לא? תודה!
משה
סרגי06/05/2013 בשעה 21:30

מצטרף לשאלה

סרגי09/05/2013 בשעה 20:21

שלום לצוות המשרד העם אפשר בבקשה תשובה לשאלפה פה?

רונן09/05/2013 בשעה 22:04

יש 7 ימים להגשת התלונה מרגע שהתגלתה העבירה ולאחר מכן יש 15 ימים לשפוט אותך סה"כ 22 ימים.

אורח16/05/2013 בשעה 11:47

לא מוכרת לנו שום הנחיה מקצועית או נוהג לגבי 21 יום. יש את הוראות החוק והן שקובעות. 7 ימים למלא תלונה. 15 יום לשפוט.
כמובן שיש חריגים (הוראת פרקליט, אישור חריגה שניתן על ידי פרקליט לבקשת יחידה וכיוצ"ב).

סרגי22/05/2013 בשעה 18:29

שלום לצוות המשרד יש לי חבר במגב ששפטו אותו 25 יום מיום העברה…כשהוא אמר להם תחוק של 22 יום(7 יום תלונה ו14משפט) אמרו לו שבמגב זה לא תקף וגם ידידה שלי התקשרה לפרקליטות צבאית ואמרו לה שהם יכולים לשפוט עד 30 יום ..העם זה נכון? אפשר לקבול?

אורח23/05/2013 בשעה 12:04

מג"ב זה סיפור אחר. שם חלים הכללים לגבי משטרת ישראל.

השיפוט עד 30 יון – רלוונטי רק לשיפוט בעקבות הוראת פרקליט צבאי או דו"ח משטרה צבאית.

השארת תגובה

0 thoughts on “סתירה בסעיף 3.3.2 בדין המשמעתי

Leave a Message