בית  »     »   עזרה דחופה בבקשה

עזרה דחופה בבקשה

נני | 27/11/2007 |
שלום רב! הבן שלי היה אמור להתגייס ללוחמה בטרור אך מאחר וחליתי בסרטן שונה השיבוץ שלו לחיל חימוש, הוא קיבל ת"ש 7 אך נאלץ לנסוע כחמש שעות ביום וזה מתיש אותו מאד מפניי שהוא צריך לעזור בעבודות הבית וגם בכלכלת הבית,המפקדת שלו מתנכלת לו מאד ולא מוכנה להקל עליו ולהעבירו לבסיס קרוב יותר לבית,בחודש יולי הוא חש לחץ נפשי קשה וביקש ממנה לראות ק"בן והיא סירבה למרות שפניתי לקצינת תלונות הציבור כלום לא עזר הוא היה עריק וישב בכלא 6 ואחרי שיחרורו החזירו אותו ליחידה ולא נתנו לו שוב לראות ק"בן וכמובן שהמפקדת לא מעוניינת להקל עליו ולהעביר אותו מהבסיס,דיברתי עם חצי מקציניי צהל כולל הקצין של המפקדת שלו אך ללא הואיל אין הרבה עם מי לדבר. המצב הנפשי של הבן שלי רע ואף אחד לא מוכן לטפל בו או לנסות להקל עליו את השירות והמצב הנפשי שלי קשה גם כן ואין לי כוח להלחם מול הצבא. אודה מאד אם תוכלו להמליץ לי מה לעשות.
מתן גרוס- צוות המשרד28/11/2007 בשעה 16:23

מכיוון שפנית כבר לגורמים כמו קצינת פניות ציבור, ואת מאמינה שבבך עדיין אינו מקבל את הטיפול הראוי אני ממליץ שוב שיפנה בבקשה למפגש עם קב"ן.
במידה ולאחר תקופה של 14 יום (כשבינתיים יחזור וידגיש את בקשתו למפג שעם קב"ן) הוא אינו פוגש באחד מומלץ לפנות לקצינת פניות ציבור כדי שתפעל בנושא.
במצב הנוכחי אני לא רואה אפשרות אחרת לטיפול במצבו מלבד טיפול אצל קב"ן.
במידה וקצו כל הקיצים ייתן שכדאי לשקול ייעוץ אצל עו"ד פרטי.

השארת תגובה

0 thoughts on “עזרה דחופה בבקשה

Leave a Message