בית  »     »   עזרה דחופה דחופה….

עזרה דחופה דחופה….

sagsag | 20/12/2004 |
שלום..אני מ תאריך ה2 לנובמבר עד היום נפקד ובעצם כבר עריק...אני מתכוון להסיג את עצמי בשבוע הבא...בכלא 4... אני משרתם באזור חבל עזה ואני מרוהצ מהשירות שם מכיוון שאני סובל מהמהפקד מהמרחק ..מהיציאות...וזה מכניס אוית לדפרסיה עמוקה...שיוצרת שכל סופ"ש שאני מגיע הבייתה אני לא יוצא מהחדר...לא מבלה ולא כלום...ההרגשה נמאסה עליי ופניתי לפסיכיאטר אזרחי בשעה מאווד מאוחרת שהפנה אוית לתל השומר שהקב"ן שם היה קב"ן בבסיס שלי 4 שנים..ופשוט לא הקשיב למילה אומר שהוא לא יכול לעזור לי אלא רק הקב"ן בבסיס שלי...הגעתי אליו והוא אמר שהוא יעביר אוית לחטיבות בסביבה..אמרית שזה לא יעזור כי אני סובל פה...קשה לי עים המרחק ...אני לא מתחבר כל כך מהר לאנשים...הוא ענה שאין מה לעשות אילו צורכי הצבא.. אני כבר 50 יום בבית...הגיע לכאן קצין מהבסיס שמאר שהוא ישפראת התנאים שאני לא אעשה שבתות ולא אשמור יותר בבסיס.. אני כבר לא מאמין להם כי זה מה שהם אמרו בפעם האחרונה שהגעתי לבסיס אחרי נפקדות די ארוכה..אני מסגיר את עצמי שבוע הבא כדי להגיע לגח"לת..שיטפלו בי ויתנו לשרת קרוב לבית כדי שהכל יסתדר בסופו של דבר...אני מאווד רוצה לשרת..אבל לא באותם תנאים מהבסיס הקודם...לאחר הסברת הרקע שאלותי הן.. 1. השירות שלכם הוא חינם או נגבה תשלום כל שהוא... 2. לפי הסבירות כמה ימי מחבוש אקבל על העריקות... 3. מה הסיכויים שבעזרתכם אקבל את התנאים שאני מצפה להם.. תודה רבה !
עו"ד שלמה רכבי20/12/2004 בשעה 11:54

1. ייצוג של עו"ד הוא אכן בתשלום
2. רמת הענישה בעבירת העדר מן השירות היא, על פי רוב, מה שמכונה "יום על יום" זאת אומרת – על כל יום עריקות – יום כלא. מובן שלאור הנסיבות שלך, יש מקום להתחשבות. הצגת השתלשלות האירועים שהובילה להעדרותך מן השירות עשויה להביא להקלה בעונש.
3. כמו שציינת, בכלא תעבור איבחון על ידי גורמי גחל"ת. שיתוף פעולה בין עורך הדין שלך לבין גחל"ת, במטרה להביא לשינוי תנאי השיבוץ, עשוי בהחלט להניב תוצאות חיוביות.

חוות דעת מלאה יותר ניתן תוכל לקבל לאחר פגישה עם עו"ד.

בכבוד רב,

שלמה רכבי, עו"ד
03-6952701
050-5420830

צוות Army22/12/2004 בשעה 15:37

sasag שלום,

נפתח בכך שהשירות הניתן על ידינו הוא בתשלום, ככל משרד עורכי דין אחר. ייצוג משפטי חינם תוכל לקבל על ידי הסניגוריה הצבאית.

אנו סבורים כי במצבך לא תקבל "יום על יום", במיוחד לאור העובדה שמדובר בהיעדרות ראשונה (האמנם?). יחד עם זאת, העונש יהיה בהחלט עונש כליאה לא קצר.

לבסוף, אם בעיותיך הן נפשיות בלבד, גחל"ת לא תועיל בדבר. מאידך, תוכל לראות בכלא קב"ן, וייתכן ו"יילך" לך איתו יותר מאשר עם הקב"ן היחידתי.

בברכה,
צוות Army.

השארת תגובה

0 thoughts on “עזרה דחופה דחופה….

Leave a Message