בית  »     »   עלייה למשפט

עלייה למשפט

אורח | 31/01/2013 |
עשיתי טירונות לפני כחודשיים,בערך בשבוע האחרון או השני שלי בטירונות,העלו אותי למשפט,יותר נכון ל2 משפטים. משפט אחד מול המ"מ והמשפט השני מול המ"פ בנושא שלדעתי היה מיותר. הסיבה לכך שהעלו אותי משפט היה ש"התקשרתי למ"מ שלי כשהייתי בבסיס". אני חושבת שזו לא סיבה מוצדקת להעלות טירונית למשפט,בעיקר מהסיבות הטבעיות,שהייתי חדשה ולא הבנתי שההשלכות של השיחה הזאת יהיו כ"כ חמורות,גם היום,לאחר קורס,אני לא מבינה מה החומרה של השיחת פלא' הזאת. זה חוקי לעלות טירונית למשפט על נושא כזה? השיחה התבצעה כאשר הייתי במגורים ולא היה אף אחד במגורים,והייתי צריכה לצאת לחר"פ בגלל סיבה בריאותית שהלחיצה אותי ולכן השיחה התקיימה.. הסגל ידע זאת ובכל זאת נזף בי והעלה אותי למשפט.. בנוסף גם קיבלתי מול המ"מ 4 שעות ביציאה,והמ"פ החליטה לתת לי יום ביציאה. כאשר כולם סיימו את הטירונות ויצאו ביום חמישי הביתה,אני נשארתי עם מישהי שהוגדרה כנפקדת והשתחררתי ביום שישי בבוקר.. הפחד הגדול שלי שהמשפט יהיה רשום כ2 משפטים,ושזה יגרע מהאפשרות שלי לצאת לקצונה...
אורח
אורח31/01/2013 בשעה 16:17

על פני הדברים, שיחת הטלפון למפקד אינה מהווה עבירה. לדעתנו ניתן יהיה לבטל משפט בגין עילה שכזו.

גילי31/01/2013 בשעה 16:20

השיחה הייתה אל המ"מ,לא אל המפקדת האישית/מפקדת במחלקה
זה משנה?

גילי31/01/2013 בשעה 16:24

ומעבר לזה,רציתי לקבול אותן על עונש שהוא נראה לי יותר מדי,יום ביציאה על שיחת טלפון,כשמישהי קיבלה את אותו העונש על נפקדות..
וזה ירשם לי כ2 משפטים?

אורח02/02/2013 בשעה 16:28

גילי,
קיבלת תשובות בפוסט מקביל. בכל מקרה, לא נשמע שניתן לבסס עבירה על שיחת טלפון למ"מ. נציע כי תפני בבקשה לביטול המשפט למדור הדין המשמעתי.

השארת תגובה

0 thoughts on “עלייה למשפט

Leave a Message