בית  »     »   עצרו אותי ושפטו אותי בבית משפט אזרח

עצרו אותי ושפטו אותי בבית משפט אזרח

אהרון | 31/12/2013 |
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------- אני חייל כבר כ 7 חודש יצאתי לנפקדות של כשבועים וחצי ובדיוק רציתי לחזור לבסיס לאחר הנפקדות הגיעו אלי הביתה שוטרים ונתנו להורים שלי הזמנה לחקירה בתחנה . הגעתי לחקירה אמרו לי שאני עצור ל48 שעות יום אחרי הגעתי למשפט בבית משפט אזרחי ונתנו לי כל פעם הערכת מעצר היתי עצור בכמה בתי סוהר אזרחיים כחודשים ובית המפשט קבע לעצור אותי עד תום הליכים משפטיים לאחר שבא אליי קצינת מבחן לבית הסוהר שחררו אותי עכשיו למעצר בית עם תום הליכים משפטיים הבנתי שזה יכול להמשך עד כ9 חודש המעצר בית. --------------------------------------------- השאלה שלי היא : 1)העם אני יכול לחזור לצבא? 2)העם היתי צריך בכלל לשפט בבית דין אזרחי ולשבת בכלא אזרחי? 3)במצב שעם יחזירו אותי לצבא אני יצתרך לשפט על התקופה של הנפקדות עד המעצר האזרחי או שאני כבר ישפט על עריקות כלל הזמן של המעצר האזרחי ותוקפת מעצר הבית שאני ישב? עם יש מישו שבאמת מבין בזה ויענה לי אל השאלות אני מאוד יודה לו ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
יוסי עמר01/01/2014 בשעה 12:35

90 אחוז יעיפו אותך מהצבא אחי, עם נכנסת לבית מעצר וכלא אזרחיים אתה נחשב לאזרח לא טוב כלומר עבריין הצבא לא רוצה אנשים כמוך וירצו להתפטר ממך .
שיהיה בהצלחה באזרחות אחי .

אורח01/01/2014 בשעה 12:42

1. לאחר סיום ההליכים (או תוך כדי במקרים מסויימים), תיבדק אפשרות המשך שירותך.
2. תלוי בעבירה ובנסיבותיה.
3. עליך להודיע למפקדיך שאתה במעצר בית ולהראות מסמכים לגבי תקופת המעצר שכבר ישיבת, סביר להניח שתנוכה מתקופת ההיעדרות שלך.

אהרון01/01/2014 בשעה 16:56

הבנתי ואיך שהבנתי אני אמור לקבל קצבת ביטוח לאומי בגלל שאני יושב במעצר בית זה נכון? ועם כן איך אני עושה את זה מה אני צריך לעשות?

השארת תגובה

0 thoughts on “עצרו אותי ושפטו אותי בבית משפט אזרח

Leave a Message