בית  »     »   עריקות

עריקות

אורטל | 08/09/2004 |

לפני כחמישים יום ברחתי מהבסיס שלי במטרה לערוק ולנסות לצאת מהיחידה שבה אני משרתת. ביום שברחתי קיבלתי תלונה ממשטרה צבאית בשל היותי לבושה במדי ב´. בימים הקרובים אני מתכוונת להסגיר את עצמי למשטרה צבאית. רציתי לדעת כמה ימים אני אשב בכלא להערכתם בשל כך שהייתי בבית 50 יום, ובנוסף התלונה שקיבלתי. ידוע לי גם שישנה אפשרות לפנות לקב"ן חיצוני ולקבל המלצה, שאיתה אני אגש לבית המשפט. אשמח אם תוכלו לעזור לי, תודה.

דן09/09/2004 בשעה 01:45

לא תישבי יותר מ-14 יום בדוק.
אני הייתי גם 50 יום בבית עריק וקיבלתי רק 21 יום
אם תירצי עוד מידע על מה הולך ב כלא וכל העניין הזה תיפני אליי באיסי קיו

בהצלחה!!!

צוות Army09/09/2004 בשעה 08:05

אורטל שלום,

אל תהיי רגועה. את בהחלט עלולה לקבל יותר מ-14 ימים בכלא, אבל חמור בהרבה, עלול להיות לך רישום פלילי (ויהיה).

ישנה אפשרות להביא חוות דעת של פסיכיאטר חיצוני, אך חשוב מכך, אם יש לך סיבות נפשיות שגרמו להיעדרות, יכול להיות שהדבר יכול להשפיע על עצם שאלת העמדתך לדין בפני בית דין צבאי, ובמידה ותועמדי לדין, על שאלת סעיף האישום אשר תייחס לך התביעה.

לכן, חשוב מאוד להיוועץ בעורך-דין כבר עכשיו, בטרם יהיה מאוחר מדי, שכן אפילו דברייך בפני השוטרים הצבאיים אשר ייעצרו אותך (את צפוייה להיעצר גם אם תתייצבי מרצונך) – יש להם משמעות עצומה, וכדאי לקבל הדרכה משפטית לפני מסירת האמרה.

אל תחכי עוד. בשלב הזה, אולי עוד אפשר למנוע את המשפט בבית הדין. התקשרי עכשיו אלינו, או למשרד עורכי דין אחר העוסק בתחום המשפט הצבאי, וקבלי הדרכה.

לגבי הייצוג במשפט עצמו, אגב, לא בטוח שכדאי לך להיעזר בעורך-דין פרטי, בגלל שהתקופה היא יחסית קצרה, אבל הכל עניין של משאבים כספיים. לגבי הסגרתך, ולגבי שאלת הרישום הפלילי וסעיף האישום, בהחלט כדאי.

בברכה,
צוות Army.

אורטל11/09/2004 בשעה 16:40

תודה רבה רבה רבה

השארת תגובה

0 thoughts on “עריקות

Leave a Message


נושאים מומלצים