בית  »     »   עריק ממילואים

עריק ממילואים

kremen | 28/03/2005 |

שלום !
אני נקראתי באוקטובר האחרון לשירות מילואים של 25 יום , פניתי לקצינת קישור והצגתי לה שהמילואים נופלים לי לתחילת סימסטר , נתבקשתי להעביר אישור סטודנט אך עדיין לא קיבלתי קיצור שמגיע לסטודנטים ל21 יום, פניתי גם לולט"ם שהם קיצרו לי ל21 יום, פניתי גם למ"פ ועלבונות כאלה לא ספגתי מעולם : האשים אותי שאני עובד בשחור כש אמרתי שזה יפגע בעבודה, ובלימודים. אני נמצא במסלול מיוחד שהקורסים שאני לוקח נותנים אותם שנה אחרונה (המסלול נסגר), בקיצור הוא לא היה מוכן לשמוע שום דבר ועל כלום, לא קיצור ולא פיצול.
לפני המילואים חליתי קבלתי ימי מחלה מרופא משפחה, כי לא יכולתי להגיע לרופא צבאי, שמתוכם אישרו לי שבוע ו שבוע וחצי נוסף רופא היחידה בדק את האישורים ששלחתי ומצא אותי קשיר רק לפי המסמכים. המ"פ נתן לי פקודה לא חוקית לחזור ביום שישי בערב לבסיס או אני עריק, אך ביום ראשון הם מיהרו לתייך את זה ושלחו לי בדיעבד צו חדש אם תאריכים חדשים. ניסיתי לפנות למג"ד , אך סירבו לי לתת את המספר טלפון שלו.
איך מטפלים בזה ?

עו"ד זאב פישר28/03/2005 בשעה 21:52

Kremen יקר,

לפי מה שאני מבין ממה שכתבת, הכל בסדר, לא?

בעיקרון, אם הגעת למבוי סתום עם יחידתך, תוכל לפנות לקצינת פניות הציבור.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

kremen28/03/2005 בשעה 23:38

לא, הצו לא בוטל , פשוט הם העבירו את התאריך של תחילת שמ"פ בדיעבד ליום ראשון בעוד יומיים מאותו יום שישי שבו נותנה לי פקודה לא חוקית, רק בשביל שלא אוכל לקבול ולעלות את הנושא של פקודה של המ"פ.

עו"ד זאב פישר30/03/2005 בשעה 22:57

Kremen שלום,

הכי טוב שפשוט תבדוק עם אתה מוכרז כנפקד או עריק.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

kremen02/04/2005 בשעה 19:07

השארת תגובה

0 thoughts on “עריק ממילואים

Leave a Message


נושאים מומלצים