בית  »     »   פסיכיאטר צבאי

פסיכיאטר צבאי

נועה | 12/05/2013 |
שלום, הייתי כבר ב2 פגישות אצל קבן בקריה, לפני שבוע ביום ראשון, הוא נתן לי שבוע גימלים והיום ראיתי אותו שוב. בסוף הפגישה היום (שהייתה מאוד קצרה והוא קצת הראה לי אפילו זלזול) הוא אמר שמחר ב10 אחזור ואראה את הפסיכיאטר ואותו ומשם נראה מה קורה ובנוסף הוא קבע לי ביום חמישי שבוע הבא פגישה עם הפסיכיאטר ועם אימא שלי. הוא טען שהוא מפנה אותי לפסיכיאטר כי הוא כבר לא היחיד שיכול לעזור לי, בגלל שבמקרה שלי מעורבות הפרעות חרדה ותרופות שלקחתי בעבר בילדות עקב התקפי חרדה פסיכוטיים(ביסודי). תוכלו לעזור לי? מה זה אומר? הוא מכוון לשחרור לדעתכם? המצב שלי נורא.. אני ירדתי 10 קילו מאז שהתגייסתי ואני חודשיים וחצי בצבא.. אני בהתקפי חרדה קשים עם קוצר נשימה כל בוקר ובמהלך היום , במיוחד כשאני בקריה כבר, ועכשיו משנים לי את השיבוץ לתל השומר שזה מרחק של שעתיים וחצי נסיעה מהבית שלי כל יוםם.. כי אין מקום בקריה, ולא מוכנים לקחת אותי לשום מקום בקריה שיש בו מקום פנוי, כי אני לא יכולה לטענתם לעבור סיווג בטחוני עקב הטיפול אצל הקבן והפסיכיאטר. *כמובן שאם לא הבהרתי את עצמי אני בתהליך יציאה מהצבא לא בתהליך לקבלת הקלות - נטו 21 נפשי ולא מוכנה לשום דבר אחר.
אורח12/05/2013 בשעה 22:25

מה שזה אומר זה שהקב"ן סבור שאינו יכול להמשיך לטפל בך בשל מחלה ממנה את סובלת ועל כן מפנה אותך לפסיכיאטר. ייתכן, אכן, כי הפסיכיאטר יקבע כי אינך כשירה לשירות צבאי, הדבר בסמכותו.

נועה16/05/2013 בשעה 15:29

שלום,
הייתי כבר אצל הפסיכיאטר והוא אמר שהוא משחרר אותי על 21 נתן לי שבוע וחצי גימלים וקבע פגישה עם אימא שלי, ובסוף הפגישה אמר שבגלל שהפגישה עם אימא בחמישי כבר בראשון-שני שבוע לאחר מכן תהיה לי ועדה רפואית לגבי יציאה מהצבא על 21. התחלתי את הליך השחרור לפני כשבועיים וכבר משחררים אותי .. זה הגיוני? קשה לי להאמין. הוא גם הביא לי אישור למפקדת שלי שיש לי שיחה עם בן משפחה לגבי כשירות להמשך שירות צבאי וכתב שנכון להיום איני כשירה להמשך השירות.

אורח18/05/2013 בשעה 22:08

מה שאלתך נועה ?

השארת תגובה

0 thoughts on “פסיכיאטר צבאי

Leave a Message