בית  »     »   פקודות מטכ"ל..למבינים בלבד!

פקודות מטכ"ל..למבינים בלבד!

יניב | 02/06/2005 |

שלום לכולם,לאחר מאבקים קשים אני בדרך להפלט מהגדוד שלי למז"י.בכל מקרה,המג"ד שלי ממש מעוצבן עליי ומחפש לזיין אותי באמת בכל דרך אפשרית.הסיפור הוא שהייתי במשך 4 חודשים במצטבר בגימלים חודשיים לאחר כל ניתוח שעברתי ברגל.בכל מקרה,במהלך תקופת הגימלים שלאחר הניתוח הראשון נגנבנעקץ לי כל הציוד מהקיטבג הצבאי שלי.עכשיו המג"ד שלי רוצה להעלות אותי למשפט על כל הקיטבג.

מישהו פעם אמר לי שיש פקודת מטכ"ל כלשהי שאם אתה נמצא ביותר מאיקס זמן בגימלים הרס"פ שלך חייב להזדכות לך על הציוד.אם מישהו יוכל להביא את הפקודה עצמה הוא יחסוך לי מת"ש של אלפי שקלים.אם למשהו יש רעיון אחר אני אשמח לשמוע.מחכה לעזרה.תודה מראש.

יניב.

עו"ד זאב פישר02/06/2005 בשעה 05:20

יניב,

אם זכרוני אינו מטעה אותי, הפקודה העוסקת בכך עוסקת בכל הנהלים של טיפול בציוד של חיילים (למשל, היא עוסקת בטיפול גם בציוד של חיילים שנכנסו לכלא).

יחד עם זאת, גם אם לרס"ר הייתה אחריות, זה לא אומר שלך לא הייתה אחריות.

כדאי להתכונן למשפט היטב. ייתכן והסיכויים לזיכוי הם לא רעים.

אשר לפקודה עצמה – בהמשך לתשובות קודמות שלי, פורום זה אינו הבמה המתאימה לבקש ממני לחפש פקודות. אין לי שום בעיה לחפש פקודות, אך זהו שירות משפטי. אני מניח שאם תפנה למדור הדין המשמעתי (03-5693684) יישמחו לחפש עבורך שם את הפקודה המתאימה. בסניגוריה הצבאית תוכל, אולי, לקבל ייעוץ בחינם.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

השארת תגובה

0 thoughts on “פקודות מטכ"ל..למבינים בלבד!

Leave a Message


נושאים מומלצים