בית  »     »   פרופיל נפשי

פרופיל נפשי

שי | 04/01/2008 |
טוב הייתי אמור להיות קרבי אבל בגלל שאבא שלי חולה הוצאתי הת"ש 3 חודש לפני הגיוס כדי להיות יותר קרוב אליו..המצב שנוצר הוא זה ששמו אותי בחיל אויר טכני מקום עם תפקידים שאני שונא..עכשיו הלכתי לקבס והוא אמר לי שהדרך היחידה לצאת משמה זה על 45 נפשי והוא ימליץ לי אם אני רוצה. עכשיו יש לי ועדה רפואית ב1 לינואר אבל בי עצמי אין שום בעיה אני רק רוצה תפקיד אחר לא טכני יש לי פרויל 97 וקבא 54 ! מה ההשלכות של פרופיל 45 נפשי? האם אני יוכל לטעון את טיעוניי לועדה שאני פשוט לא מתאים למערך טכני? האם ניתן להעלות פרופיל נפשי במהרה ולצאת לכל תפקיד שאבחר או יחזירו אותי לטכני ? ייעוץ ועזרה בבקשה
מתן גרוס- צוות המשרד04/01/2008 בשעה 11:55

כעקרון הועדה מתכנסת בנושא שלך רק כדי לאשר או לא לאשר את הפרופיל שהומלץ, כך שהם לא מוסמכים לפלוט אותך מהבסיס אלא רק להוריד את הפרופיל או להשאירו כמו שהוא (כמובן שיש להם סמכות כלליות לקבוע לך כל פרופיל שיראו לנכון אך הם מתרכזים בדרך כלל רק בהמלצות הרופא המומחה ואישורן או ביטולן).

פרופיל נפשי עלול למנוע ממך מספר אפשרויות בצבא (יציאה לקורס קצינים, תפקידים מסויימים וכדומה) ובעתיד עלול לפגוע בקבלה לעבודות במוסדות בטחוניים ואו ממשלתיים ובאפיקי לימוד מסויימים.

להעלות את הפרופיל לא יהיה כנראה אפשרי לפחות בחצי השנה שלאחר קביעתו. לשם העלתו תצטרך כמובן המלצה מפסיכיאטר צבאי וביצוע של אבט"ש.
במידה ותצליח בכך תוכל להגיש טופס 55 למעבר לשירות קרבי, ואם תשאר לך יתרת שירות מספקת רוב הסיכויים שאכן תקלב את מבוקשך ותעבור לשירות קרבי.

השארת תגובה

0 thoughts on “פרופיל נפשי

Leave a Message