בית  »     »   צריך עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!

צריך עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!

אבי | 14/08/2008 |

הייתי לוחם שנתיים וחודש ואז גילו אצלי שחפת מאז שגילו את זה אצלי הצבא העיף אותי קיבנימט לא אכפת להם ממני הרגשתי מושפל. העמידו אותי בועדה רפואית שהיה שם בדיוק רופא אחד בדרגת סגן נתן לי פרופיל 24 לשנה ורוצים שאני ישתחרר עוד חודש וקצת הביאו לי מכתב תביעה מגוחך שכביכול הצבא ממן ת´טיפולים אחרי שאני ישתחרר וזהו אני מרגיש מואד מושפל ומאוכזב גם באתי בריא לצבא לשרת תמדינה למערכה בתור לוחם אמרתי אם כבר צבא א רק לוחםםםםם ועכשיו שאניט חולה מעיפים אות קיבנימט כאילו כלום מי ידאג לי עוד כמה זמן אחרי שאני ישתחרר עוד חודש וקצת מי יסתכל עלי בכלל עם המחלה והפרופיל הזה כולם יסובב אותי אחורה מה אני עושה ?………..

גוגו14/08/2008 בשעה 11:00

חבל לך על הזמן

מתן גרוס- צוות המשרד14/08/2008 בשעה 16:29

תוכל כעקרון להגיש תביעה כנגד משרד הבטחון בגין פציעהמחלה שנגרמה בזמן השירות. המלצתי הינה להיוועץ עם עו"ד שמתמחה בנושא.

אבי14/08/2008 בשעה 19:23

אני צריך הסבר יותר מפורט. ר"מ 2 הביאו לי תביעה מגוחכת להכרה של משרד הביטחון זה משהוא שרק יממנו לי ת´טיפולים אחרי צבא שאני ישתחרר בעוד כחודש בערך מה אני עושה עם השחרור דרך אגב? ועו"ד אני מתחיל להזיז עניניים מתיעץ אבל לא יודע לאן כל זה יוביל בסוף אני לא רוצה להרגיש מושפל ולא שאף אחד אחר יעבור את זה תסביר לי למה בן אדם בגיל 21 צריך לקחת 9 כדורים ביום זה כמו מכונת הרג לכבד

מתן גרוס- צוות המשרד14/08/2008 בשעה 21:03

לא הבנתי בדיוק את השאלה. אתה אמור לטפל בעצמך לאחר השחרור ולנסות להבריא כמה שיותר. בינתיים קיבלת הבטחה שהטיפולים ישולמו על ידי הצבא, אך כמו כן הצעתי המלצה חמה להיוועץ עם עו"ד שמתמחה בנושא שיוכל לבדוק כמו שצריך את מצבך לפי מסמכים, חוות דעת רופאים וכדומה ולא לפי כמה שורות על גבי פורום.
בהצלחה ורפואה שלמה.

השארת תגובה

0 thoughts on “צריך עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Message


נושאים מומלצים