בית  »     »   צריכה עזרה!!!

צריכה עזרה!!!

מורן | 21/04/2008 |
שלום, הארוס שלי לפני כשנה וחצי ישב בכלא על עריקות של שלושה חודשים הוא קיבל חודשיים מחבוש ועוד חודשיים על תנאי העבירו אותו יחידה וגם שם הוא לא יסתדר לבסוף נתנו לו פטור משירות צבאי ואמרו לו "לך הביתה" הכוונה הייתה לבקום אבל משום מה הוא נשאר בבית לפני חודש תפסה אותו המשטרה והכניסה אותו לכלא עכשיו הוא מרצה את החודשיים תנאי שהיו לו ושבוע הבא יש לו משפט הוא מילא טפסים של גחלת שהוא לא מתכוון לחזור לשירות צבאי בכל מקרה אני רוצה לדעת כמה זמן הוא יכול לשבת בכלא? האם ישחררו אותו מהצבא כי יש לו דפוק של הרבה הרבה זמן ועוד משהו שבוע אחרי שהוא נאסר היה לי ולאימו אישור מקצין העיר ללכת לבקר אותו בכלא משום מה הקצין החליט שאני לא יכולה להיכנס לבקר אותו אני רוצה לדעת אם זה משהו חדש כי אני חושבת שלקצין העיר יש סמכות יותר גדולה מאשר לקצין בבית הכלא למי לתת להיכנס ולמי לא וחוץ מזה לא קצין העיר הוא זה שמאשר את הביקורים????? אין לי למי לפנות אני גם לא מבינה כל כך בבירוקרטיה הצבאית אבל בפעם הקודמת שהוא היה בכלא אז קיבלתי אישור מקצין העיר ללכת לבקר אותו והכניסו אותי האם זה השתנה??? אשמח אם תוכלו לעזור לי בתודה מראש מורן.
מתן גרוס- צוות המשרד22/04/2008 בשעה 08:16

לגבי הביקורים – הנוהל השתנה וכיום רק לקרובי משפחה מדרגה ראשונה ניתנת האפשרות לבקר את החייל. מכיוון שאתם עדיין לא נשואים לא תנתן לך כנראה האפשרות לבקרו.

לגבי העריקות – קשה להעריך את מידת העונש, אך כנראה שהוא ינוע בין 3-6 חודשי מאסר. לגבי מתן הפטור משירות – גם קשה להעריך זאת, אך עם תב"ן שלילי ("דפוק") גבוה כמו שלו יש אפשרות גבוהה שישוחרר בגין אי התאמה.

השארת תגובה

0 thoughts on “צריכה עזרה!!!

Leave a Message