בית  »     »   קב"א -ושיבוץ בצהל

קב"א -ושיבוץ בצהל

התייאשתי | 08/10/2007 |
הי ראשית קבלו ח"ח על הפורום הנפלא שבמקרה מצאתי כעת לענייננו , אני בת לפני גיוס ,מתעתדת להתגייס בפברואר 2008 לא יודעת למה ואיך קרה שהקבא שלי יצאה נמוכה מאוד -לא נעים להודות אך 48 סיימתי יב´ בתיכון עיוני עם בגרות נחמדה עם הגברה במתמטיקה ,אנגלית וידיעת הארץ ,נגשתי לפסיכומטרי ביא´ וקבלתי 605 שזה גם נחמד , אני ילדה טובה ,מנומסת ,אחראית ובעלת מוטיבציה רבה לא קבלתי מיונים לתפקידים בכלל , הגשתי בקשה ללשכת גיוס לערוך לי שוב את הבחינות בצרוף מכתב המלצה מהמחנכת,מהצופים , תעודת הצטיינות מביה"ס ונענתי בשלילה -הם לא מוכנים לתת הזדמנות שניה בקשתי מלשכת הגיוס לשלוח לי קורסים או משהו שיעניין אותי ומה הם שלחו לי? קד"צ נהיגה... כמובן שמיד ביטלתי את העניין תעזרו לי בבקשה מה עלי לעשות? למי עוד אוכל לפנות? מפחיד אותי לחשוב איזה תפקיד יתנו לי בצבא. התייאשתי ואני לא רוצה לוותר , הגיוס לצהל מבחינתי הוא זכות ולא חובה , בכל מקרה אני אתגייס אך כולי תקווה שאצליח גם להנות מכך, להרגיש יעילה ומועילה פליז...כל עזרה תתקבל בתודה ענקית.... א.
מתן גרוס- צוות המשרד09/10/2007 בשעה 08:44

מאוד מוזר ציון קבוצת האיכות (קב"א) שהותאם לך לפי הפרטים שציינת פה.
ייתכן והיו מעורבים בעניין שיקולים נוספים שאינם לפניי כרגע.
במקרים כאלה אני ממלית לאסוף המלצות ממורים ומכרים ולשלוח אותם לצבא בצירוף תעודות מבית הספר יחד עם בקשה לבחינות חוזרות.
מכיוון שצעד זה ננקט על ידך ללא הצלחה מרובה מה שנותר לי להציע הוא האפשרות לנסות ולפנות לצבא דרך עו"ד, מה שעשוי לגרום לשקילת הבקשה ביתר כובד ראש.

התייאשתי09/10/2007 בשעה 21:11

ראשית – האם משרדכם מטפל במקרים כאלו , והאם אוכל לבקש מהורי ליצור אתכם קשר בעניין?
שנית- למה אתה מתכוון בשיקולים נוספים?

מתן גרוס- צוות המשרד10/10/2007 בשעה 07:51

שיקולים נוספים בקביעת ציון הקב"א יכולים להיות סימול העברית (השליטה בשפה) ובאנגלית, הצלחה במבחנים הפסיכוטכניים (מרכיב עיקרי) וכדומה.

תוכלי לצור קשר עם המשרד כדי לקבוע פגישת ייעוץ.
03-7553866/2

השארת תגובה

0 thoughts on “קב"א -ושיבוץ בצהל

Leave a Message