בית  »     »   קבילה על הרעה בתנאי שירות:

קבילה על הרעה בתנאי שירות:

סדירניק | 09/04/2014 |
שלום, הגשתי קבילה על הרעה בתנאי שירות על כך שמשאירים אותי לפעמים בבסיס כחצי שעה יותר מהשעה הנקובה בשאר המחלקות ששייכות גם הם לאותם שרשרת הפיקוד, ומפקדי אינו מודיע לי ולחיילים המשרתים איתי בתפקיד כיום לפני על כך. שאלתי היא: האם המפקד מחוייב להודיע על כך יום לפני ולהשאיר אותנו ללא סיבה מוצדקת כלשהי עד כחצי שעה ויותר מהשעה הנקובה בבסיס, או שלא, ומה נקח''ל יכולים לעשות בנידון במידה וקבילתי תתקבל בנושא: הרעה בתנאי שירות?
.10/04/2014 בשעה 14:56

מבחינת שעות עבודה, הדבר היחיד שצה"ל חייב לך הוא 6 שעות שינה, רבע שעה הפסקת אוכל לכל אחת מ3 הארוחות ביום ו"שעת ת"ש" אחת.
ובטח שהוא לא חייב להודיע לך מראש באיזה שעה תצא, כל עוד השארתך בבסיס אינה נובעת מעונש אלא מצרכים צבאיים (כאלה ואחרים) – זה חוקי לגמרי.

כמו כן, אין כזה דבר הרעה בתנאי שירות בצה"ל.
באותה מידה המפקדים שלך יכולים להחליט שמעכשיו היציאות של התפקיד שלך הם 11-3, וזה יהיה חוקי לגמרי.

סדירניק10/04/2014 בשעה 16:26

אתה לא יודע בכלל על מה אני מדבר, דבר ראשון הצבא מחוייב לתת לי לישון כל יום בבית כי אני חייל עם הת’ש 7, ודבר שני אני לא בטירונות אני בסדיר אז איך הגעת ל6 שעות שינה מטכ’לי ושעת טרום שינה?
אני לא מבצע בבסיס יומיות מקוצרות עד 1 בצהריים, אני מבצע יומיות ארוכות של 9 שעות ביום מהבוקר ועד הערב, אם הייתי בא ליומיות מקוצרות לא היה אכפת לי.
אבל עזוב, אתה כנראה צהוב מדי בשביל להבין את זה….

אורח10/04/2014 בשעה 17:32

אכן, קבילה היא הדרך הנכונה לפעול במקרה זה.
על פני הדברים, כל עוד מדובר במקרים ספציפיים ולא כל יום בשבוע מזה זמן רב, אז מדובר בהליך חוקי. מה שמקשה על המצב היא העובדה כי אתה בעל הת"ש 7, משמע – הוכרת כבעל בעיות ת"ש משמעותיות. משום כך, נראה לנו כי סיכויי קבלת קבילתך גבוהים.

נשמח אם תעדכן בדבר תוצאות ומסקנות נקח"ל בענינך לטובת הכלל.

* למידע נוסף, בירורים ו/או קבלת מענה טלפוני מעורך דין המתמחה בדין הצבאי, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-5288580 או 03-5288570

השארת תגובה

0 thoughts on “קבילה על הרעה בתנאי שירות:

Leave a Message