בית  »     »   קבן וועדה נפשית

קבן וועדה נפשית

חסוי | 20/07/2011 |

שלום במהלך השירות רבתי עם המפקד נשלחתי לקבן והוחלט לאחר פסיכיאטר לשחרר אותי על קה"ס ודיסתמיה
במהלך השבוע עד לועדה לא קיבלתי שום מידע בדבר יכולתי לערער לא ידעתי שאני אמור לבוא עם מסמכי הרפואיים או שבזכותי לבקש חוות דעת בשבוע לפני. אני חש שהסתירו זאת ממני וכאשר ביקשתי את מספרו של הקבן נאמר לי "הוא בחופש עכשיו לא מדבר איתך" "זה הנהלים" ביקשתי לדבר עם הקבן בנוגע לועדה מה מצפה לי, מהו האבחון שניתן לי, אפילו את ה "אבחון" לבעייה והחוות דעת של הפסיכיאטרית שמט מידי המפקד לאחר הפגישה ולקח את ההפניה איתו אמר ביום הועדה אקבלה. המעטפה הייתה פתוחה ואני בפירוש הבעתי את מחאתי בדבר, וחוסר רצוני שהסגל יקרא במידע הרפואי שלי.
הגיעה רכב לאסוף אותי אך החמצתי את הועדה, כעת אני רוצה לדעת האם ישנה פה עילה לקבילה/ערעור על קיום הועדה כלל והאם אני אשפט לא בפניי ואשוחרר.

חייל28/07/2011 בשעה 23:34

המידע הזה הוא מידע סודי רפואי, אין לו שום זכות לעיין בו, אני במקומך הייתי מגיש קבילה, זה מקומם!, אתה תמיד זכאי לקבל חוות דעת שנייה, על כל דבר רפואי, עצה שלי קבל את השחרור, המערכת גם כך אטומה, ואם אינך מעוניין במפחים נפשיים בעתיד, אז עדיף לך לקבל את ההמלצה… (לא שאני מטיף לאי-עשיית צבא, פשוט לא חסר אנשים שאכן רצו לשרת למרות שקבילו חוות דעת לשחרור עקב מצה כזה או אחר, ואחרי זה הצטערו שלא עשו זאת…)

השארת תגובה

0 thoughts on “קבן וועדה נפשית

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים