בית  »     »   קה"ס 41

קה"ס 41

מוריאל | 03/02/2014 |
שלום. התגייסתי באוקטובר האחרון עם פרופיל 64, לאחר הטירונות ניסתי לעלות פרופיל בשביל לצאת לקרבי. ב14/1/14 קיבלתי אישור חריג חי"ר (כאילו יש לי פרופיל 97) לפני כמה ימים פתחתי נוהל התאבדות ומשם שלחו אותי לקב"ן שאמר לי שאני יבוא ביום שני (היום)לשיחה מעמיקה יותר.דיברנו בשיחה שלבסוף הקב"ן החליט לתת לי קה"ס 41 שפוסל אותי מקרבי בטענה של "להגן אליי" הסברתי לו שאם הוא רוצה להגן שאליי שיוציא אותי מהיחידה הנוחכית שלי כי מתייחסים אליי רע שם ולא שמים עליי. הקב"ן שלח אותי החוצה עם קה"ס 41 + תור לפסיכיאטר. איך אני מוריד את הקה"ס ועובר לקרבי? זה ממש חשוב לי ואני לא מוכן לעשו כלום בצבא חוץ מלהיות לוחם.
סדירניק03/02/2014 בשעה 17:52

הקב’ן נהג איתך בצורה טובה מאוד, והוא באמת הגן עליך משום שעם קה’ס 41 אתה לא יכול להיות קרבי משום שקרבי ות’ש יומיות אינו הולך ביחד, יש פתגם שאומר: אי אפשר לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה. זאת אומרת שאתה לא יכול גם להיות כל יום בבית, וגם להיות בקרבי, עם קה’ס נמוך אי אפשר לשבץ אותך בקרבי, משום שבקרבי אתה צריך לישון מחוץ לבית, לאכול אוכל לא תמיד הכי טוב, לישון בשטח, ועל כך הקב’ן פעל נכון.

שיר16/02/2014 בשעה 00:10

קשה הרבה יותר להוריד קה"ס מאשר לקבוע קהס. אחרי נוהל התאבדות יהיה לך קשה מאוד להוריד קה"ס. בשביל זה אתה צריך להוכיח לקב"ן שכרגע קבע לך שכן יש לך קשיי הסתגלות שאין לך כאלו.. זה תהליך שלוקח זמן כי הרי הוא לא קבע לך את זה סתם.

השארת תגובה

0 thoughts on “קה"ס 41

Leave a Message