בית  »     »   רופא בגדוד

רופא בגדוד

טל.ד | 10/05/2014 |
לפני מספר חודשים שהייתי בקורס נפגעתי בברך דבר שמנע ממני הרבה דברים,פגשתי את הרופאה בקורס שלאור המקרה נתנה לי פטור שמירות ,עבודה משרדית ופגישה עם אורטופד ,עד שנקבע לי אורטופד סיימתי את הקורס שהיה מצריך עבודה עיונית ושיבצו אותי בגדוד ,הרופא בגדוד טענה בפני שהפטורים שהרופא בקורס הביאה שמירות עבודה משרדית ימשיכו ושהמדפסת שלא לא תקינה . הייתי אצל האורטופד הצבאי שנתן לי 8 גימלים ואמר לי להסתפח לרם2 ולנוע עם קביים ,חזרתי לרופא שטענה בפני שהיא לא רואה לנכון לספח אותי לרם 2 או לתת לי מנוחה כי אז השרירים שלי ידלדלו ושהיא תביא לי פטור לשמירה בישיבה בלבד ועבודה בישיבה ואמרה לי לבקש ממפקדתי שישימו אותי בשעות שאין מכוניות כדי שלא אצטרך לקום, שאמרתי לה שגם ככה יש לי פטור שמירות ממנה ועבודה משרדית היא אמרה שכנראה לא הבנתי אותה נכון... מה אני עושה במצב כזה אני מתהלך עם קביים וצריך לשמור בש.ג ולקום לפתוח למכוניות ואנשים את השער האם זה תקין? וגם האם תקין שהיא לא תקבל המלצה של אורטופד צבאי שהיא שלחה אותי להיות במנוחה ?
אורח12/05/2014 בשעה 21:55

טל שלום,

לא נשמע תקין. יש לפנות לענף רת"ם עם בעייתך.

טל14/05/2014 בשעה 12:51

הם לא באמת עוזרים ,פניתי גם לקבילות לפני חמישה חודשים לגבי רופא מומחה שקבע באופן חד משמעי שאין לי כלום מבלי צילום או בדיקה,
ועד עכשיו זה עדיין בתנליך של ״סיום״.
עכשיו אננ נמצא לאחר צילום שראו בבירור שיש בעיה בברך ואני לא מקבל טיפול בצבא.
אני כבר שוקל להיות נפקד וללכת לטיפול אזרחי …
מה אתם ממליצים לי לעשות במצב שלי?

משוחרר14/05/2014 בשעה 18:12

שמע, אני לא עו"ד ואני לא יודע מה בדיוק מותר להם ומה בדיוק אסור, אבל לדעתי פנייה לכרמלה מנשה ו/או גורמים חוץ-צבאיים אחרים בהחלט יכולים לעזור במקרים כאלה.

השארת תגובה

0 thoughts on “רופא בגדוד

Leave a Message