בית  »     »   שאלה חשובה דחוף

שאלה חשובה דחוף

גידי | 06/02/2011 |

פקדתי לתקופה של פחות מ-24 שעות מהבסיס עליתי למשפט אצל רב סרן וקיבלתי 14 יום מחבוש על תנאי(עונש לא חוקי) אך לא אמרתי דבר…. לאחר מכן נפקדתי במשך 6 יום ועליתי למשפט אצל הסמחט הוא הפעיל לי את התנאי הלא חוקי של 14 ימי מחבוש ועוד הוסיף 1הסמחט בדרת סגן אלוף..6 יום ויצא 30 יום מחבוש בפועל!!
באותו יום לא היה מקום בכלא לכן המתנתי בריתוק בבסיס אך לא היה עלי ציוד לכן שוחררתי הביתה להביא ציוד לחזור יום חמישי בבוקר(אתמול)…חזרתי ואז לא התכוונתי לשתוק על המקרה שכן הטופס תלונה לא חוקי וגם כן הפעלת התנאי…בסביבות 12 בצהרים פניתי לפרקליטות הצבאית הסברתי להם את המקרה ודחיפותו וכן שלחתי להם פקס המתאר את המקרה לאחר 2-3 שעות הם החזירו לי תשובה שאכן כול ההליך אינו חוקי מכיוון שהופעל תנאי לא חוקי!! לכן הם יצרו קשר עם הסמחט הורו לו על ביטול העונש וכן ביטול טופס התלונה וכן גם הורו לו לשחרר אותי הביתה מכיוון שמשפט לא בתוקף ולא הייתה לי שבת או משהו כזה…..ואכן שוחררתי הביתה על ידי הסמחט.
הפרקליטות אמרה שיום ראשון הם יקבלו את טופס התלונה ויבחנו את המקרה…..
עכשיו השאלה שלי מזאת אומרת יבחנו את המקרה? האם יהיה לי משפט חוזר? או שכול התלונה מבוטלת? או שמה הפרקליטות תשנה את כמות העונש ותזור עלי עונש אחר??? תשובה מהר בבקשה

צוות המשרד07/02/2011 בשעה 12:41

לחתימת סגן הפצ"ר שהוא הגורם הקובע בנושא שלך. אכן, ייתכן ויהיה לך משפט חוזר, אפשרות נוספת היא שישנו את העונש ללעונש החוקי הקרוב ביותר לעונש שקיבלת.

השארת תגובה

0 thoughts on “שאלה חשובה דחוף

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים