בית  »     »   שאלה על ועדה רפואית

שאלה על ועדה רפואית

דן | 23/08/2007 |
שלום...אני שוחררתי על 24 זמני ואני לא זוכר שהייתה ועדה רפואית הפסיכיאטר קבע 24 ואני פשוט חתמתי על איזה קרטון כזה אצל קצין רפואה ראשי...השאלה שלי...אם מחליטים לשחרר אותי על 21 הועדה רפואית תהיה באותו יום? אני יצטרך לעבור ועדה רפואית? ויש לי עוד שאלה אני צריך לחתום על משהו כדי להשתחרר?...ואים אני לא חותם או מסרב להשתחרר מה יקרה?...מה זה סעיף 46 לפי החוק? ואים יבואו לחפש אותי משטרה צבאית?
מתן גרוס- צוות המשרד23/08/2007 בשעה 15:12

במידה ויוחלט לשחררך בגין פרופיל 21 תצטרך כעקרון לעבור ועדה רפואית שתשאר את המלצת הפסיכיאטר.
מועד הועדה יהיה כנראה בשבוע-שבועיים שלאחר בדיקת הפסיכיאטר.

ככלל אין צורך לחתום על מסמך כלשהו כדי שאתה "תסכים ותאשר" את שחרורך.

במידה ולא תגיע לבקו"ם כדי להשתחרר ייתכן שתוכרז כנפקד שחרור ובסופו של דבר משטרה צבאית יבואו לחפש אותך ולהביא אותך למשפט, אך קיימת גם אפשרות שפשוט יפטרו אותך משירות ללא נוכחותך.

השארת תגובה

0 thoughts on “שאלה על ועדה רפואית

Leave a Message