בית  »     »   שאלה:

שאלה:

חסוי | 21/06/2009 |
אם במשרד של המפקד שלי יש תמונות של הילדים שלו ואשתו ואני שובר לו אותם בכוונה לידו מה העבירה שעליה עברתי ומה העונש הצפוי על כך ?
מתן גרוס- צוות המשרד22/06/2009 בשעה 17:39

כנראה שתעמוד לדין לפי סעיף 62 לחוק השיפוט הצבאי:

חייל שאיים על מפקד או העליבו, או עשה מעשה אחר הפוגע בכבודו או במעמדו כמפקד, דינו – מאסר שנה; עשה את המעשה שעה שהמפקד שימש בתפקידו, דינו – מאסר שלוש שנים.

סביר להניח שתעמוד לדין משמעתי בלבד ולא מול בית דין צבאי, ולכן העונש המירבי שניתן להטיל עלייך הינו 28 ימי מחבוש (כלא) במשפט מול אלוף משנה או 21 ימי מחבוש בפועל במשפט מול סגן אלוף.

השארת תגובה

0 thoughts on “שאלה:

Leave a Message